2733
2734
سلام دوستای گلم منم اخرین پریودم ۱۰ اردیبهشت بود فک کنم ۶ یا هفت هفته باشه خیلی بیحالم ومعدم ناراحته

طبیعیه عزیزم ودر هفته آینده بیشتر هم میشه برین پیش پزشکتون بهتون داروی معده میده منم خیلی معدم درد میکرد از وقتی وارد هفته چهارده شدم تهوع ومعده دردم خیلی کم شده

ای جانم سونو دادین شما 

بله عزیزم هم تو 6 هفته و 5 روز رفتم قلب داشتم 

هم دیروز رفتم خداروشکر وضعیتش فعلا خوبه 

ولی رحمم دوشاخه 

دارم آ اس آ و آنوکساپارین میزنم و اسید فولیک و ویتامین دی و شیاف 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمایی که اسفند زایمات دارید نارات تیستید از اینکه بچتون بخاطر چندروز یه سال بزرگتر دیده نیشه؟؟؟

نه عزیزدلم سالم باشه و سلامت بیاد بغلم هیچی مهم نیست حتی اگه 30 اسفند میشد 

البته من دی یا بهمنم

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
سلام دوستای گلم منم اخرین پریودم ۱۰ اردیبهشت بود فک کنم ۶ یا هفت هفته باشه خیلی بیحالم ومعدم ناراحته

من آخرین پریم 10 فروردین بود ولی دیر لقاح انجام شده 

و آزمایشمم بعد 15 روز تاخیر مثبت شد

2728

منم نه اردیبهشت اخرین پریودم بود ولی روز موعدم بی بی مثبت نشد بعد هفت روز هاله کمرنگ انداخت

دکتر رفتی؟

اره عزیزم سیزده هفته وچهار روز بودم رفتم غربالگری اول که دکتر گفت جنسیتش صددرصد پسره ،دیگه نمی‌دونم ...

خوبه خدا شکر عزیزم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2738
منم نه اردیبهشت اخرین پریودم بود ولی روز موعدم بی بی مثبت نشد بعد هفت روز هاله کمرنگ انداخت دکتر رف ...

ن نرفتم گلم منم دیر بی بی چک گذاشتم چون تنبلی تخمدان داشتم نمیدونم چی شد یهو باردار شدم 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم