2737
2734

بچه هام  کوچیکن

۲ سالو ۴ و ۸ ماهه

خاهرشوهرم میگه رفتیم خونه رفیقم دیدم بچش مثل بلبل انگلیسی حرف میزنه.بدون فرستادنش ب کلاسی..

گفتن چطور یاد گرفته.میگه از کوچکی فقط برنانه کودک انگلیسی براش زدیم

از اون جهت ک از کاه کوه میسازه خاهرشوهرم

گفتم بپرسم واقعا اینجوره؟؟

چیکار کنم یاد بگیره..فقط کارتون بزارم کافیه؟؟

الان از اینستا کلی کارتن گرفتم

البته دخترم زیاد کارتونی نیست.حالا با شعرن خداکنه بشینه نگاه کنه

♥️💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب خودت چنتا کلمه ساده رو میتونی یادشون بدی و لزومی نداره بلد باشه مثلا من هرچقد به زور فرستادنم کلاس زبان هیچ چیزی یاد نگرفتم چون دوس نداشتم ولی با دوتا فیلم ترکی دیدن کلی ترکی یاد گرفتم ، ببین بچه ات چی دوسداره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

زیاد توجه نکنید به این حرف ها که اره طرف بچش نمیدونم توی چند سالگی زبان یادگرفته و اینا مردم دروغ زیاد میگن خیلی هم نقش بازی میکنن الان توی سن شون برای کوچیکه زیاد کاری نمیشه کرد پکیج ایناهم خیلی سطحی یاد میدن نمیشه انتظار داشت حرف زدن یادبگیره بزرگه رو کلاس زبان ثبت نام کنید 

2738
تو چه جوگيري هستي كه حالا چون خواهرشوهرت گفته ياادت افتاده زبان ياد بگيرن😐

ن عزیزم جو گیر نشدم..این بحث خاهرشوهرمم مال الان نیست.

جو گیر اونان ک تا اینو شنیدن رفتن دی وی دی خریدن😂

خودم ک هیچی بلد نیستم.یکی از دغدغه هام اینه بچهام از کوچیکی یاد بگیرن..ب درد ایندشون بخوره

♥️💞
ن عزیزم جو گیر نشدم..این بحث خاهرشوهرمم مال الان نیست. جو گیر اونان ک تا اینو شنیدن رفتن دی وی دی خ ...

اگه علاقه نشون بدن خيلي خوبه

اگه علاقه نداشتن اديتشون نكن

من خودم تو سن ٢٤ ياد گرفتم

اره ولي اگه رو قاعده پبش ببره بچشو خوبه از فردا بچه بيچاره بايد به زور انگليسي ببينه از انكليسي مت ...

نه کارتون که سرگرمش میکنه کارتونای خارجی الانم جذاب تر از ایرانیان سرگرم میشه و ذهنش وارد تکاپو میشه 

2706