2737
2739
عنوان

بیاین عکس کراشای بچگیتون رو بزارید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46625 بازدید | 1155 پست
من کلاس اول راهنمایی بودم ب ی پسر توراه مدرسه همیشه جلودرخونشون بود فکر میکردم برا من اونجاست ولی بع ...

منم وقتی اول دبیرستان بودم پسرعمه دوستم هرررر روز میومد جلو مدرسمون و تا خونه باهام میومد ولی من بهش محل نمیدادم حتی خونمونم زنگ میزد ولی جواب نمیدادم اصلا یه بارم باهاش حرف نزدم کلا،اون موقع آی دی یاهو داشتیم اونجا واسم آف میزاشت همش چک میکردم ولی جواب نمیدادم،۲ سال پیش بنده خدا سرطان سایتون گرفت فوت کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه؟؟؟  اوکی حل

چی حله شکوفه کیه تو با زوره میری حرفاتونو میزنی انتظار داری سر در بیارم چ میگی؟ 😐😐

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2731
چی حله شکوفه کیه تو با زوره میری حرفاتونو میزنی انتظار داری سر در بیارم چ میگی؟ 😐😐

کاربر اسحاقمممممممم

@ensh 

تو این شهر پر نقاب تو با اون بخواب.......من با قرص خواب🙂 تتلیتی نیستم فقط یاس♥
کاربر اسحاقمممممممم @ensh 

😐که اینطور 

😐به نینییار بگو بیارتش

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2740
هیچی انگار تو شدی هووی @sasasasasasasasa    

راحت باشین مشکلی نیست منم شاید کمتر بیام سایت دیگه☺️

تو که میدونستی ننه😐 ایرانی بده😐 چرا منو زاییدی؟؟؟؟ 😒 دهنمو ساییدی؟؟؟؟ 😐😂

اینو از تتل دیدم😐😂

@sasasasasasasasa    

دعوا کرد بخاطر من

چی شده توضیح بده بینم والا من به تایپکای دعوا هیچوقت نرسیدم😐😐😐

راحت باشین مشکلی نیست منم شاید کمتر بیام سایت دیگه☺️

😊😊 شما که کلا نمیاین سایت

میای هم با بقیه میپری

2706