2733
2734
سلام من تولد پسرم نزدیکه ....تعداد 25 تا 30 نفر مهمون خانوم دارم که با بچه هاشون میاین.... منم برای درست کردن غذا و دسر....دست تنهام خودم باید همه کارهامو بکنم حالا بنظرتون من غذاهامو از 2 روز قبل اماده کنم بی کیفیت نمیشه؟ غذاهام هم الویه- کشک بادمجون- چیکن استراگانف- ماکارونی-تارت پیتزا هست که برای تارت نونهاشو اماده کردم و فریز کردم فقط مواده داخلش رو از روز قبل اماده میکنم و برای اون روز نونهارو پر میکنم با پنیر پیتزا میزارم تو فر.... حالا شماها که تجریه دارین بگین من کی اینارو درست کنم؟ ممنونم از کمکتون
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کشک بادمجونو میتونی بادمجونشو آماده کنی از چند روز قبل روز تولد بقیه موادش رو آماده کنی که تازه تر باشه
همه روز برندارم سر ازین خمار مستی....که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
الویتو درست کن سس نزن همون روز سسشو بزن بادمجوناتو سرخ کن قبلش اما همون روز کشکتو بزن تارتت هم که آمادست میمونه ماکارونی شب قبلش موادشو سرخ کن ماکارونیتو آبکش کن فرداش قاطی کن بذار بپزه اصلنم بی کیفیت نیست
خدایا شکرت
2706