2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حیف سیب زمینی که کوکو بشه  🥴🥴🥴

خوشمزس با سبزی معطر 

ولی در حد ماهی یه بار اونم فقط برا خودت نه مهمون

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
حیف سیب زمینی که کوکو بشه  🥴🥴🥴

ههههه  انگار داری دمپایی ابری گاز میزنی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
کوکو ک خوب نیس هر چقدم صمیمی باشین

متوجه ام‌چی میگی ولی میریم خونه خودشون بیشتر از اینا نمیدن ولی من همیشه براشون تدلرک‌میکنم تصمیم گرفتم عین خودشون باشم وگرنه عکس سفره های مهمونی ببینی کیف میکنی 

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
ما برا خدمونم کوکو نمیذاریم چه برسه مهمون

گفت که خودمونی در حد املت !!!

کوکو خب صدتا به املت می ارزه!

کوکو مگه چشه ؟؟؟خیلی هم خوب و خوشمزه اس !!

کوکو و گوجه سرخ کرده و خیارشور و و کاهو و اینا با نون تازه خیلی که میچسبه ،،،ایرادش چیه !!

والا من اگه رژیم نبودم و چربی نداشتم ،،،،در هفته دوبار می‌خوردم 

خوشمزس با سبزی معطر  ولی در حد ماهی یه بار اونم فقط برا خودت نه مهمون

من اصلا درست نمیکنم دوست ندارم 

مگه اینکه گوشت قاطیش کنم 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
اخه شما خیلی باکلاسی 

نه والا خب نمیخورن یه بار از یه شب قبل آش گذاشتم برا ناهار

اومدن سر سفره همونجوری عقب گرد رفتن

گفتن سیریم😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706