2733
2739
عنوان

همش میگن که جاریت معلمه ولی تو شاغل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 6426 بازدید | 177 پست

منم الان پرستارم طرحم 

شوهرم میگه گفتن دوسال طرحش که تموم شد میندازنش بیرون😕خلن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
اصلا ناامید نشو همکار. معلمی اگه کادرت خوب باشه مدرسه ات سطح بالا یاشه اوکیه 

من جنوب شهر تهران قراره درس بدم . مقطع ابتدایی ...

مدرسه سطح بالا منظورت چیه؟

من سال اولمه تو رو خدا اگه توصیه ای داری به من بگو ....اطرافم اصلا معلم نمی‌شناسم.

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تموم کردی آزمون آموزگار ابتدایی شرکت کن

چجوری ؟ منم این ترم درسم تموم میشه میشه راهنماییم کنی؟

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

برات مهم نباشه 

دیروز یکی از همسایه مامانم اینا رو دیدم دخترش هم سن منه گفت کی دیگ به اینا کار میده یعنی منو دخترش مامانم گفت مریم یعنی من سرکار گفت اره مریمم بیچاره کار میکنه پول کلاساش و کرایه خونه شو در بیار 😑😑😑

وااای خدااا میخوام بگم کسی ک بخواد حرف بزنه همیشه یه دلیل داره و دهنشوباز میکنه

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2728

اخه ارتش که خیلی حقوقش کمه مگه اینکه خیلی سابقه داشته باشی که درجت بره بالا درامد زیاد شه ،من نمیدونم چرا میگن کار پسرشون عالیه که حتما عروسشونم باید کارمند باشه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2738

وا خو تو بگو من هنوز درسم تموم نشده 

تموم شه شاغل میشم دیگه😐

چقد پررو اند خدایی🙄

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
من جنوب شهر تهران قراره درس بدم . مقطع ابتدایی ... مدرسه سطح بالا منظورت چیه؟ من سال اولمه تو رو خ ...

منم ابتدایی هستم معلم اول. 

سطح مدرسه بالا باشه یعنی جایی باشی که اولیات تحصیل کرده باشن درس بچشون براشون مهم باشه. من مدرسم جایه که اکتر اولیا شرایط اقتصادی خوبی ندارن زندگی نابسامانی دارن خیلی پیگیر درس نیستن بچه ها تو فشار اقتصادی هستن اینا یکم اذیت می کنه

❤️

بهش بگو دلم نخواسته خودمو سر درس دادن به بچه های الان که نه احترام حالیشونه و نه بزرگتر کوچیکتر میفهمن پیر کنم اعصابم خراب شه 😐😐😐😐😐

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
2706