2733
2734
عنوان

تحلیل دبیران فیزیک

22544 بازدید | 31 پست

سلام لطفا اگه کلاس فیزیک با دبیرهای معروف داشتید،بگید هرکدوم چه جوری درس میدهند؟ تستی یا تشریحی کار میکنند؟ سطح بالا میگن یا متوسط یا سطح پایین

فیلم کلاس هاشون رو میشه دوباره دید یا فقط آنلاین میشه دید؟

مخصوصا اگر با این اساتید کلاس داشتید بگید روش هاشون رو  مهدی باباخانی یا ذهبی یا یحیوی یا نوکنده یا میرحسینی یا عربشاهی یا مسعودی

البته خودم تا اینجای کار نمونه تدریس باباخانی و یحیوی رو بیشتر پسندیدم

مسعودی مفهوم رو خوب جا نمیندازه فقط فرمول میگه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باباخانی خیلی خوب میگه روش هاش با همه فرق داره در عین حال که مفهومی میگه   راه هاش تستی هم هست من خیلی راضی بودم

توی کارنامه خرد کلاس داشتم باهاشون

البته فیلمهای بقیه رو هم دیدم ولی از اونا خوشم نیومد

مسعودی و کامیار فرمول هاشون فقط برای تست های خودشون خوبه!!!

باباخانی و یحیوی رو منم دیدم هردوشون رو ولی تدریس باباخانی با انرژی تر و باحال تر هست

بعد باباخانی آخر هر فصل که میرسه یکسری کلاس وی آی پی رایگان میزار برای کسایی که برای رتبه های دورقمی سه رقمی میخوان بجنگن خیلی باحال هست سوال ها و روش هاش خوبی کلاس های باباخانی اینه که صفر تا صد رو کامل میگه بعد تست هم زیاد حل میکنه سر  کلاس

کلاس هاش هم به درد متوسط ها میخوره و هم قوی ها و هم ضعیف ها

یحیوی حرکت رو خوب میگه   ذهبی فشار رو خوب میگه  

ولی  باباخانی همه رو عالی میگه!  

یک کلام ختم کلام فقط با مهدی باباخانی بگیر فیزیک رو    عالیه لعنتی

جزوه خیلی خوبی داره مهدی باباخانی، فیلمهاشو اول آنلاین میبنی و فردای کلاس، فیلم ضبط شده رو هم از موسسه توی پی وی میفرستن

کلاس VIP هاش هم خیلی فوق العاده است کلا هم مفهومی میگه و هم نکته و تست

2738

تحلیل دبیران فیزیک از نظر خودم:

عربشاهی: تدریس یکنواختی داره  خیلی بالا و پایین نمیپره و خیلی ملو درس میده و سطح تدریس خیلی بالا نیست با بچه ها خیلی ارتباط نمیگیره احتمالا به خاطر سنش که کمی بالا هست

مهدی باباخانی: تدریس خیلی پر انرژی هست و مدام پای تخته بالا و پایین میپره،هم مفهومی میگه و هم تستی   بیشتر به درد بچه های متوسط و بچه های قوی میخوره و جزوه خیلی عالی ای هم داره و تست زیاد حل میکنه با بچه ها ارتباط خوبی داره و کلاس شاد هست و جذاب و  تستهای حل شده متوسط و سطح بالا هستند قدرت انتقال مطلب بسیار بالاست

محمود ذهبی:  تدریس ها ش معمولاً برای مخاطبان جذاب است و بررسی نکته ها به صورت خوب انجام می شود. تست های آموزشی و تعاملی نیز از کیفیت لازم برخوردار هستند.ولی بیایان محمود رضا ذهبی معمولا یکنواخت است و ممکن است  باعث خستگی دانش آموز شود.

تدریس معمولا با بررسی مفهومی تر مطالب انجام می شود و همه ی رابطه ها اثبات می شوند تا دانش آموز درک بهتری از مفاهیمی که می آموزد داشته باشد.

تحلیل دبیران فیزیک از نظر خودم: عربشاهی: تدریس یکنواختی داره  خیلی بالا و پایین نمیپره و خیل ...

ادامه تحلیل دبیران فیزیک

مهدی یحیوی :

تست ها اغلب شامل سوالاتی با سطح متوسط رو به پایین می شود و سبک اکثر آن ها مشابه کنکور های گذشته است و چندان با کنکور های جدید تطابق ندارد.

تنوع خاصی در بین تست ها دیده نمی شود و این سوالات را در همه ی کتاب ها و آزمون ها می توان مشاهده کرد.

کیفیت آزمون ها و سطح آن ها برای آمادگی در آزمون های آزمایشی تا حدی کافی است اما سوالات مفهومی که در کنکور ۹۹ جایگاه ویژه ای داشتند در این آزمون ها پررنگ نیستند و به حد کافی مورد توجه قرار نگرفته اند. سواد علمی بسیار بالا و قدرت انتقال قابل قبول و مطلوب است

باباخانی توی کارنامه خرد هست  این تلفن موسسه شونه 02126401062 بهترین استاد فیزیک ایران هست ...

نطرسنجی دبیرای خوب و نظرات بچه ها رو قبل از ثبت نام ببینید حتما ای سایتها گذاشتن:

http://www.dabiranebrand.ir/

http://tahlildabiran.ir/

تحلیل دبیران فیزیک

باید فیلم همه اساتید رو ببینی بعد تصمیم بگیری

ولی مهدی باباخانی رو خودم شاگردش بودم کلاس آنلاین

منم نوی نی نی سایت آشنا شدم

خیلی زحمت میکشه و وقت میزاره

من واقعا راضی بودم فیزیک رو هرکسی نمیتونه درس بده  بعضی از استاد ها هم فقط چندتا فصل رو که خوب بلدن اول درس میدن ولی بقیه شو خوب نمیگن ولی کلاس باباخانی همش عالی بود اینکه هم مفهوم میگه و هم نکته و تست خیلی خوبه سطح کارش هم یجوریه که به درد همه جور دانش آموز میخوره

اینم نمونه تدریس شونه

https://www.namasha.com/v/pBkM9Ooj

پاسخ به تحلیل دبیران فیزیک

راست میگه حتما فیلم اساتید رو ببینید بعضی ها قرص خواب هستند!  بعضی ها سطح خیلی پایین میگن   بعضی ها قدرت انتقال خوبی ندارن! بعضی ها جزوه هاشون نامرتبه!

من با استاد باباخانی کلاس داشتم واقعا معرکه بودند ایشون

تست هاشون طوریه که همه مدل سوال تووش هست   سوال ها و تست ها سطح قوی و خوب هستن من توی آزمونهای قلمچی و گزینه 2  هرچی سوال سخت میزاشتن جلوم، راحت حل میکردم چون تیپ هاشو قبلا توی جزوه دیده بودم

ولی بازم میگم فیلم همه اساتید رو ببینید

نمونه تدریس استاد باباخانی (کلیک کنید)

2706