2737
2734

خواهر شوهرم...خیلی باهاش صمیمی بودم.گفتم تنهاست بزار جای خواهر نداشتش باشم تو همه چی کمکش،میکردم مشورت میدادم.از ی جایی به بعد دیدم یسری حرفاش رفتاراش دخالتاش ازارم میده مخصوصا بعد،زایمانم برگشت گفت تو ده سال دیگم میگی افسردگی دارم.خیلی دلم شکست بازم من بد نشدم

شب تولدش بود ...بهش تبریک گفتم یهو شروع کرد کلی حرف.انگار شوهرم رفته بود دعوا باهاش بخاطر یسری کاراش.خب ب من چه من حتی اونشب گریه کردم گفتم بخدا من خبر ندارم  من چیزی نمیگم از حرفات.فکرده بود،کار منه.درصورتیکه هودش برادرشو میشناسه...بارها میخواست باهاش دعوا کنه یا چیزی من نمیزاشتم...اخرشم همون شب تولدش،برگشت گفن کادو برام نخری،که نمیخام....هرسال با کیک و کادو میرفتم خونشون....بازم اینارو نادید گرفتم تا به امروز گاهی باهام خوب بود،گاهی،نه بیمحلی،میداد.....بقیشو بگم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

مادرشوهرم یه اخلاقی داره کلا نه اهل کادو دادن نه دعوت کردن  کلا کاری،باهات نداره.نه کادو ب،بچم داده تا حالا نه چیزی

من و شوهرم از رفتاراش ناراحت بودیم حسابی.چون خیلی،به برادرشوهرم بها میده  دعوتش میکرد،مارو نمیگفت

شوهرمم یروز رفته با مادرش صحبت کنه و بگه حرفاشو

یهو خواهرشوهرم پریزه وسط بزار منم بگم بزار بگم

چها ساله میرفتم باشگاه روبرو خونتون خانومت یه تعارف نمیمرد بیا پیشم

بخدا قسم بچه ها تا  خالا پنحاه دفعه دعوتش کردم و تعارف زدم

بچم تازه دنیا اونده بود،بیماری اچ وان ان وان هم تازه اوجش،بود،منم حساس،بودم خسابی اینم از،باشگاه میومد الوده بدون شستن دست بچم بغل میکرد هیچی نمیگفتم فقط دیگه اون چند،ماه تعارفش،نکردم

اون چند،ماه و گفتع چند سال

یا به شوهرم گفته خونتون میام گشنه میمونم هیچی،نمیاره هی میپرسه اینو بیارم یا نه خب بیاره دیگع

خداشاهده اینحور نیست  فقط چنبار هیچی تو یخچال نداشتم  چیز زیادی نتونستم بیارم

ینی بدجور دلم شکست

اینهمه روزایی،بود،زنگش میزدم بگو چی دوست داری برات بپزم 

پاشو بیا

همرویادش رفت 

شوهرمم بهش گفته اره واس تولدت گفتی،کادو نمیخام به جهنم که نمیخای

امروزم تولد،من بود،بهم حتی،تبریکم نگفته

اخع چرا من چکار کردم 

2706