2737
2739
عنوان

آیا حقوق معلم ها از دیگر کارمندها کمتره

| مشاهده متن کامل بحث + 2720 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم دبیر ۶ تومن حقوقش  ولی خداییش خیلی کم خیلی زحمت میکشن

پس چرا بعضیا اینجا میگن حقوق معلما حداکثرررر ۴میلیونه.😑😑

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2728
پس ماها زیر زیر خط فقریم 

نه ماها جزو انسانها نیستیم که خط فقر برامون تعریف بشه،من حقوق شوهرمو بگم فکر کنم همه از خنده زمینو گاز بگیرن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
دختر همسایه ماهم از طریق فرهنگیان جذب شد اتفاقا امسال ،سال سوم تدریسش بود ۳۵۰۰ میگیره شما چجوری ۶ ...

من چون متاهلم منطقه ی محروم درس میدم و ضمن خدمتمم خیلی بالاست ، اینو از دخترهمسایه بپرسید تایید میکنن

2738

خب از خیلی از کارمندای دیگه کمتره .ولی اگه خانوم و اقا هردو شاغل باشن و معلم میتونن زندگی متوسطی داشته باشن 

اینکه خواستگاراتم بر چه اساس انتخاب کنی بستگی به وصعیت مالی و فرهنگی خودت و توقعاتت داره اگه تو خانواده ی ثروتمند باشی خب معلومه نمیتونی کنار بیلی یا اگر ادم متوقعی باشی

2706