2737
2734
اره بابا آموزشگاه ما گفت فقط نمونه سوالای ایرانیان معتبره همونا رو بخونید قبولید  منم خوندم بد ...

آموزشگاه ماخودشون تستای pdfروکه توسایت میفروشنوخودشون واسمون فرستادن بسته طلایی رو

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها سوالای من نمونه نیستااا دقیقا سوالای آزمونه که لو رفته اینم نمونش👇

اره منم همیناروخریدم 

بعدرفتم دیدم توگوگل هس فهمیدم الکی پول دادم فقط

یاتست دانلودکردم دیدم همیناس

(سرکتاب ۲۰تومن)(*فال تارو ت تک نیت۱۵*)(فال و ر ق)۲۰ تو من لعنت به منوعشق تووعده هایت،لعنت به منه بیشرف مانده به پایت(: 🖤🥀اونایی که تو اوج دوستت داشتن یهو ولت میکنن میرن💔 باید بهشون گفت:آمدی جانم به قربانت ولی درغیبتت یک نفر آمد که حال کل دنیای من است😅😍😉یه دختراسفندماهی:که توزندگیش خیلی ضربه خوردع💔اما هنوزم محکمه خیلی محکم.......هیچ موقع یادم نمیرع من عاشق داییم بودم همیشه باهم بودیم پیش هم بودیم😂اما ازش بد ضربه ای خورد دایی ک به بچه خواهرش چشم داشت خنده دارع نه🤔😅هیچموقع نمییبخشمش ،هیچ موقع یادم نمیره🙄شاید بگم به همه فراموش کردم خاطرات بدمواما ن مگ میشه فراموش کرد🤔🤔 اگ امضاموخوندی واسم دعاکنید حال دلم حال روحم خوب بشع،❤اینم یادتون نره من حس ششممیم همون مونا(*ثابق*)❤سرکتاب(۲۰تومن)
بچه ها سوالای من نمونه نیستااا دقیقا سوالای آزمونه که لو رفته اینم نمونش👇

کونمیبینم که یاشایدمن نتم ضعیفه

بذار شماره ات تو پیوی برام

پوووول نده

(سرکتاب ۲۰تومن)(*فال تارو ت تک نیت۱۵*)(فال و ر ق)۲۰ تو من لعنت به منوعشق تووعده هایت،لعنت به منه بیشرف مانده به پایت(: 🖤🥀اونایی که تو اوج دوستت داشتن یهو ولت میکنن میرن💔 باید بهشون گفت:آمدی جانم به قربانت ولی درغیبتت یک نفر آمد که حال کل دنیای من است😅😍😉یه دختراسفندماهی:که توزندگیش خیلی ضربه خوردع💔اما هنوزم محکمه خیلی محکم.......هیچ موقع یادم نمیرع من عاشق داییم بودم همیشه باهم بودیم پیش هم بودیم😂اما ازش بد ضربه ای خورد دایی ک به بچه خواهرش چشم داشت خنده دارع نه🤔😅هیچموقع نمییبخشمش ،هیچ موقع یادم نمیره🙄شاید بگم به همه فراموش کردم خاطرات بدمواما ن مگ میشه فراموش کرد🤔🤔 اگ امضاموخوندی واسم دعاکنید حال دلم حال روحم خوب بشع،❤اینم یادتون نره من حس ششممیم همون مونا(*ثابق*)❤سرکتاب(۲۰تومن)
2738

اگ میخاین من پول نمیگیرم واستون میفرستم کی امتحان دارید 

اره منم همیناروخریدم  بعدرفتم دیدم توگوگل هس فهمیدم الکی پول دادم فقط یاتست دانلودکردم دیدم ه ...

چجوری توگوگل پیدا کردی

درخواست دوستی بده ممکنه فایلش تو گوشیم پاک بشه  الان بخر که شرمندت نشم بعدا

خب من اصلا معلوم نیس کی امتحانم باشع چرا از الان بخرم یه نمونه ک نیس هر سری ی سواله

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706