2737
2734
عنوان

برادر شوهر مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 4458 بازدید | 68 پست
عزیزم اخه تاپیک قبلی ایشونم راجع به همین موضوع هست یعنی کلی دغدغه منده خدا گواهه قصد قضاوت ندارم و ل ...

ببین خانوم وقتی ذهن یه انسان مریض باشه و نتونه جلوی خودشو بگیره هرچقدرم رفتارت سنگین نباشه بازم اون کار خودشو میکنه و گرنه من مریض نیستم ک با با دوبار حمایت وابسته شم من میگم کلا شخصیت وابسته ای دارم دوست ندارم درموردم فکر بدی بکنه واقعا هم تا الان برام سواله ک از روی علاقه و احساسه یا از روی هوا و هوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیکلم خوبه قد بلند و پرم شکمم تخته و سینه و باسنم پره

پسر خاله منم تازه از سربازی اومده بود با من خیلی راحت هست گوشیشو بعضی وقتا میداد بازی میکردم یه دفعه میرفت بیرون مثلن سوپری میومد یه بار رفتم تو نت میخواستم سرچ کنم دیدم تو گوگل از این داستانی س ک س با مثلن خواهر یا زن داداش یا دختر همسایه خونده حالم خیلی بد شد بعد اون خیلی غیر مستقیم گفتم بگرد یه دوست دختر پیدا کن الان سرش گرمه با یکی هم هست فک کنم اینجوری سرگرم شده 

اونجوری که بود تنها میرفتم اینارو میخوند بدتر بود پرسیدم ازت که قیافت چجوره بدون اونم غیر مستقیم قشنگ دید زده و تو رو تصور کرده و نمیتونه مستقیم حرفی بزنه 

سنه بدی هست و میگذره فقط مواظب خودت باش 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2728
پسر خاله منم تازه از سربازی اومده بود با من خیلی راحت هست گوشیشو بعضی وقتا میداد بازی میکردم یه دفعه ...

مرسی از لطفت قیافه منم بد نیس واقعا مخصوصا بدون آرایش یه بار حرف افتاد یه نفر بعد فوت داداشش زنداداششو عقد کرده من گفتم مگ میشه؟؟؟این عین خاک انداز پرید وسط گفت چرا نشه ناموس برادر مال خود آدمه من از اینم ترسیدم😣😣😣

مرسی از لطفت قیافه منم بد نیس واقعا مخصوصا بدون آرایش یه بار حرف افتاد یه نفر بعد فوت داداشش زنداداش ...

نگران نباش بخاطر سنش هست منم با پسر خالم خیلی راحت بودم قشنگ درکت میکنم بزرگتر بشه بهتر میشه فقط مواظب باش و سر سری از حرفاش و کاراش بگذر انگار اتفاقی نیوفتاده تا اونم به خودش بگم زن داداشم خوبه اهل این داستانا نیست که اگه تو تصورشم باهات باشه کم کم بی خیال باشه

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
نگران نباش بخاطر سنش هست منم با پسر خالم خیلی راحت بودم قشنگ درکت میکنم بزرگتر بشه بهتر میشه فقط موا ...

یچیزی هم هستا این الان ۲۵ سالشه وقتی ۲۲ سالش بود ینی قبل سربازی ب زور باهم سلام علیک داشتیم دیگ نمیدونم چقدر طول داره تا بزرگ شه

2738
ببین خانوم وقتی ذهن یه انسان مریض باشه و نتونه جلوی خودشو بگیره هرچقدرم رفتارت سنگین نباشه بازم اون ...

از روی هرچی چه اهمیتی داره...ادامه این رفتار درست نیست اصلا شاید منظور رفتار چیز دیگه ای باشه معنی رفتار طور دیگه است کلا طوری رفتار کن رابطه تموم بشه یا حتما حتمااز مشاور کمک بگیر