2737
2739
نکته1:فقط جواب کوتاه بدید
نکته2:حرفای حاشیه ای مثلا ماه چندمی،کی نی نی ات به دنیا میاد و اینجور چیزا رو مطرح نکنید که من به کنجکاوی ذهنم رو حل کنم
1.چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا شنتی هم بگید حله
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟)
5.بدترین ویژگی همسرتون
6.بهترین ویژگی همسرتون
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟
9.مهریه تون؟
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟
میدونم سوالا زیاده ولی اگه کوتاه جواب بدید زودی تموم میشه لازم نیست به ترتیب جواب بدین
خییییییلی میسی
من...دلم عجیب...یک غیرمنتظره ی خیلی خوب می خواهد!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
1.چه جوری آشنا شدید ؟سنتی
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون؟ من 23 شوهرم 28
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود ؟شوهرم یه موتور داشت من طلاهام من مربی و شوهرم کارمند
4.همسرتون رو چی صدا میکنین ؟ماه من
5.بدترین ویژگی همسرتون؟خساست
6.بهترین ویژگی همسرتون؟دلسوزی
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟نامزدی
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟اولین باری که قاچاقی باهم رفتیم بیرون
9.مهریه تون؟طول و تفسیر داره
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ خیلی تاثیر داره البته توی روحیه اقایون
2740
تو یه مهمونی
من 22 شوهرم 28
شوهرم یه زمین داشت که قصد داشت بسازه
همیشه میگم ... من
بدترین نداره،بهترینم مهربونی و عشقشه
همین زمانی که هستم و خیلی دوست دارم
بدون اغراق هر لحظه همین حسو دارم
مهریم 72 سکه

1.عاشقانه
2.من 26 همسرم 27
3.فعلا یه ماشین و پول خونه.خودم کار نمیکنم.همسرمم توی یه شرکت کار میکنه.
4.یه چیزی که منتج از اسمش بود،اما به مرور زمان خیلی تغیر کرد و الان ربطی به اسمش نداره دیگه!!!
5.فکر میکنه من تحفه ام!!!!!
6.اخلاق واقعا خوبش.
7.دوران دانشجویی و همکلاسی بودن.
8.لحظه به لحظه بودنش برام عالیه.
9.زیاده نسبتا!!!!!!
10.به نظرم تاثیر خیلی زیادی داره.
با عشق تو هر روز به خدا نزدیکتر میشوم....