2737
2739
انار جون چه خبرا؟ تختو کمد خریدی یا نه؟ دیشب داشتیم از اقبال ردّ میشدیم دیدم یه مغازه دیگه هم برای تخت و کمد نی‌نی اونجا هستش اگه خواستی‌ اونجا هم یه سر بزن، از چهارراه خورشید که وارد اقبال میشی‌ همون اولا سمت چپ یه مغازه کوچل موچولوه. راستش از کیفیت و زیبائی جنساش خبر ندارم چون فقط یک لحظه دیدمش.
سلام وینا جون.اونجا رو دیدم خیلی جالب نبود البته من الان فقط میخوام یه کمد کم عرض بگیرم آخه ما خونمون 1 خوابه است.شوشو امروز تهران بود فرستادمش گهواره روبا رو دیده قیمت گرفته ایشالا تو اسفند که میره بخرتش عکسشو برات میذارم ببینی این تختا فک کنم از تخت پارک بهتر باشن خوشگلتر هم هستن با تخت خودمون هم سطح میشه از یه ورشم باز میشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مرسی مامان امیرعلی جان فک کنم این گهواره ها کوچیک باشن میگن تا 6-7 ماه استفاده میشن البته حسنش اینه که بعدش میشه تبدیلشون کرد به یه کاناپه واسه نی نی هم تخت میشن هم گهواره قیمتش با تشکش و پرده روش دیروز شوشو پرسیده 239 تومن بوده
2740
زن عشق می کارد و کینه درو می کند.... دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر.... می تواند تنها یک همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسرهستی ...... برای ازدواجش ــ در هر سنی ـ اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ... در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ... او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی .... او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ....... او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ... او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر .....
2706