2733
2734
سلام آذر جون.این چیزا هست عزیزم باید تحمل کنی یه مدتی بگذره خوبمیشی ماه آخر باز دردسرها شروع میشه من که اصلا نمیتونستم بخوابم صبح که میشد خوابم میبرد...در مورد ترک شکم هم بهت بگم ارثیه هیچ ربطی هم به کرم نداره اگه کرم زدی و ترک خورد افسرده نشو و اینم بدون ترک های اصل کاری رو ماه 8و9 میبینی!!!اما شنیدم بعد از زایمان از کرم موستلا استفاده کنی ترک ها رو کمرنگ میکنه
مرسی مهدیه و انار جون مهیه جان دکتر به من امپول D3 داد با قرص B1 تازه دیروز استفاده کردم با یه پماد هنوز معلوم نیست اگه اثر کرد بهت میگم اما من که ناامیدم بیخوابی عصبیم میکنه انار جون من مامانمم ترک نداشت شکمش صاف صافه یعنی منم همینطوریم کاش من همه چیم به مامانم بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به همه
انار جون شیر خشک و4500 میخرم البته اوایل 6500 بود ولی الان که رفتم بخرم گفت ارزونتر شده این شیر خشک که گفتید چنده شما هم این و به اراد میدین؟اشکال نداره بدون تجویز دکتر شیر وعوض کنم. دکترش هم نیک نفس.
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
دوستان یه سوال: از این کاور‌های شیردهی دیدین؟ من تو همین سایت خیلی‌ وقت پیش تو سیسمونی یکی‌ از مامان‌ها دیدم، یه چیزی مثل یه شنل کوچولو که مادر وقتی‌ میخواد به نی‌نی شیر بده میپوشه، فکر کنم مارکش،the
first years بود، شما‌ها نمیدونید آیا از اینا تو کرمان پیدا میشه؟ اگه میدونید میشه چه جوری تهیه کرد لطفا به من بگید.
بچه ها به نظر من که شیشه شیرهای ضدنفخ و اینا همه اش تبلیغاته من واسه آراد شیشه ناک خریده بودم هرچی مک میزد هیچی از توش نمیومد آخرشم مجبور شدم از این سرشیشه های داروخونه ای دونه ای 250 تومن بخرم راضی راضی هم هستم بعدشم شیشه مارک apple گرفتم خیلی خوبه هم خودش هم سرش
سلام نسیم جان میشه بگی چه جوری میشه از دکتر سالاری وقت گرفت ؟؟؟. من هفته 30 هستم دکترم مشکانی بود ولی اصلا به مریضاش اهمیت نمیده فقط می خواد از در مطبش بری بیرون نفر بعدی بیاد تو.شاید 3دقیقه طول نمیکشه میری تو و میای بیرون.
2706