2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491770 بازدید | 3236 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

bebe جان مبارکه عزیزم چقدر شیک شده کابینتهاتتتتت .........حتما برامون عکس کامل هم بذار.......چقدر قیمت کابینتت مناسب شده عزیزم ...... کشوهات بلومه؟؟ یا از این ساده هاست (ساچمه ای ) .... اگرم تهران باشی نباید از سهروردی گرفته باشی درسته؟؟؟؟ پس چرا ماله من انقدر گرون شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میخواستم کابینت سفارش بدم هیجکس ام دی اف اتریش نداشت همه میگفتن باید استعلام بگیریم و یه مدت طول میکشه و ناچارا ترک سفارش دادیمممم !

امشب هم رفتم لباسشویی و ظرفشویی توکار بخرم دیدمممممم از 3 تا مغازه بوش سهروردی :یکیشون گفت نمیفروشم !!! فردا شرکت میخواد گرون کنه!!! دومی هم هرجنسیو 200 تومن گرون کرده بود!!!! سومی با انصاف بود بهمون همون قیمت فروختتتتت.............

هر چی خرید دارید امروز و فردا انجام بدید که به خاطر دلار همه دارن افزایش قیمت میدن هااااااااا
2731
ممنونم شقایق جان..من کابینتام رو کسی که برای پروژه های شوهر خواهرم کابینت میزد انجام داد..البته قراردادش رو فروردین بستم با دلار 1600 تومنی! بخاطر همین مقرون به صرفه شد همین آدم الان زیر متری 600 واسه کسی نمیزنه واقعا شانس آوردم خداروشکر..ریلا بلوم نیست راستش دیدم هزینه اضافیه چون نمیخوام اون کشوهارو قابلمه بذارم که لازم باشه بلوم باشه..تهران هستم این کسی که برام کابینت زده مدیر شرکتش که یه خانومه شرکتشم کلا کار دکوراسیون انجام میده..ایشالا که مال شماهم باب میلت بشه البته من یکم ناراضی بودم از کارش یه مقدار بعضی جاها بی دقتی کرده البته خیلی ریزه اشتباهات اما خوب دل چرکینم..
دقیقا قضیه گرون شدن رو منم دیدم..چون میخواستم ظرفشوییمو عوض کنم یعنی رومیزی بود میخواستم بزرگشو بگیرم..دیشب بدو بدو رفتم خریدم چون امروز قیمتای جدید میومد!!!! منم چون همه چیزم بوش بود اینم بوش خریدم اما نه توکار
میناز جان ریل بلوم ریلی هست که تا 50 کیلو وزن رو برای کشو تحمل میکنه اما ریل عادی تا 15 کیلو تقریبا..اون ریل بلوم اصولا برای کشوهای زیر گاز روکار بکار میره چون توش قایبلمه میذارن و لازمه سنگینی رو بتونه تحمل کنه..
2740
*** سوده جون، ایشالا خوب میشه.. واسه منم دعا کن.. من خیلی وسواسم تو این چیزا.. همیشه هم بد میشه!!

bebe جون، خوب شد گفتی Bimax !! منم فک کنم همینو بیگیرم ..

ولی یه چیزی؟! سقف آشپزخونه ما از این مربع مربع شیشه ای کار کردن.. بعد نیستا.. ولی موقع ای که کابینت میکنی، چون تا لبه این شیشه ها کابینت جلو میاد، خیلی زشت میشه..

دیگه نه سقف نمای خودشو داره، نه کابینت به چشم میاد :(

فکر کنم بگم عمق کابینتای بالارو (یعنی از دیوار تا در کابینت!)) برام کمتر بزنه.. نظرتون چیه؟؟

آخه تو کابینتای بالا فقط پارچ و لیوان و استکان معمولا میزاریم دیگه..

توروخدا نظرتونو بدین.. خیلی بد میشه کابینت بالا با عمق کم؟؟

نازنین زهره جون کابینت بالا عمقش کمتر از پایینه همیشه فکر کنم پایین 60 و بالا 40 باشه

و الان شما باید ببینی چی به مدله آشپزخونت میاد خوب فکر کن و یه عالمه مدل ببین واز هر کدوم یه ایده بگیر .....
خودت بهتر از هر کسه دیگه ای می تونی دیزاین کنی خونتو عزیزم
والا دقیق نمیدونم اما فک کنم بلوم تقریبا سه برابر قیمت معمولیاس..من چون کابینتام زیاد بود و جا واسه وسایل سنگین داشتم واسه همین بلوم نزدم و کشوهای بزرگ رو ریل معمولی زدم چون توشون میخوام خرت و پرتامو بریزم..راستی یه چیز خوبی که خریدم و خیلییییییییییییییییییی راضیم ازش اما هنوز نصب نکردم از این اکسسوریز های آشپزخونه خریدم از wmf که به دیوار مثل ریل نصب میشه خیلی چیز خوب و به درد بخوریه واقعا البته من پرس و جو کردم همه گفتن چون تو آشپزخونه س و نزدیک سینک اگه یه جنس نشناخته بگیری زنگ میزنه اما wmf چون روکش کروم داره زنگ نمیزنه
خانوما سلام . من تبلیغ وسایل توکار و سینک اخوان رو هر روز تو اتوبان حکیم میبینم . میشه اگر تجربه دارین بگین کیفیتشون چطوره ؟ منظورم فر تو کار و گاز رومیزی و هودش هست . ممنون
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
2706