2737
2734

منم لایک کنید لطفا

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوشتن حرز امام جواب با زعفران . و قلم یا خودکار کاغذی که ساخت مطلمان باشه و به دست راست بسته بشه 

چون امام جواد این حرز رو به مامون دادن 

یعنی مامون ازشون حرز خواستن .این حرزی هست ک امام ب دشمن خودش داده چون حکمتی داره تا ما بفهمیم چقد تاثیر گذاره .

حرز امام علی و حضرت فاطمه و .. داریم اما حرز امام جواد  خیلی مجرب تره 

2728

سلام زهرا جان خوبی خانومی 

ببین گلم برای وسعت رزق هرررشب سوره واقعه بخون 

معجزه میبینی 

انگاری خدا از عالم غیب برات روزی می فرسته 

برای چشم زخم و طلسم و...

برو عطاری قلیاب و سرکه سفید بگیر قاطی کن بریز ۴ گوشه خونه خیلی موثر هست

منم دعا کن خواهری

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
2738
اگر مجرب تر نبود امام به مامون که دشمن خودشه نمیداد  یا اینکه ی چیزز دیگ میداد

ای وای برمن ازایات قران از کلام خدا مجربتره

خدای من بس کنید دیگه تورو خدا،یکم فکر کنید فکر

از ایات قران که مجربتر نیست

اگر اینجوری فکر کنی 

پس چرا ما از دعای توسل 

زیارت عاشورا 

حدیث کسا یا صلوات حاجات و رزق روزی میگیریم 

پس خود قران‌کافی بود مفاتیح برای چی نوشته شد !!! 

شیخ قمی چرا نهج البلاغه یا صحیفه سجادیه و مناجات امام سجاد برای چی نوشته شد 

ایا قران کافی نبود؟؟؟

چرا تو زمان کرونا گفتن رهبرمون دعای هفتم صحیفه سجادیه رو برای دفع بلا بخونید 

یا تو جنگ۳۳  روزه فلسطین گفتن دعای توسل مردمشون بخونن 

و امونم نجاتشون داد ..

پس با حرفتون ادعیه رو زیر سوال نبردید

اگر اینجوری فکر کنی  پس چرا ما از دعای توسل  زیارت عاشورا  حدیث کسا یا صلوات حا ...

ول کن عزیزم،برام داستان نگو

اینا برمیگرده به باور ادما یه سنگ بزار تو جیبت باور داشته باشی برات معجزه میکنه،معجزه میشه

ول کن بسه یکم تغییر بدید باور‌و افکارتونو

موفق باشی عزیزم اصلا حوصله بحث ندارم

ول کن عزیزم،برام داستان نگو اینا برمیگرده به باور ادما یه سنگ بزار تو جیبت باور داشته باشی برات معج ...

شما به جای صحبت منطقی مغلطه میکنی 

هرروز نمیتونی کل قران رو ختم‌کنی اما خدا میگ ۳ تا توحید ثواب کل قران داره 

پس اینو بدون ادعیه هم برای همینه 

کسی نمیتونه کل قران هرروز بزاره جیبش و نعوذبالله  بره دستشویی 

با اون‌گناه کنه بی حرمتی کرده .. همراش باشه دروغ بگه .. همرااهش باشه و دستش ب گناه باشه .. چون قران زود جواب میده و پاشو میخوری 

اما حرز یا ادعیه اینجوری نیس 

واسه همینم توی دادگاه در مرحله اخر کار به قسم و قران‌میرسه 

از امه‌مهمتر کسی نمیتونه کل قران رو ب دستش ببنده یا تو جیبش بزاره چون گناهه بی احترامیه