2737
2739

بچه ها با این غم چطور کنار اومدين. من با اینکه همش بیرون اما وقتی ميام خونه این غم با تمام وجود حس میکنم که منو شوهرم چقدر تنهاييم شما چی میکنین

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی بده انگاز از تو پوچی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

واقعا سخته من یکسال اقدام بودم نمیشد هر روز کارم گریه بود اما خدا بزرگه دوستم دیروز بعد6سال بی بی چکش مثبت شد امیدت ب خدا باشه

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2740
من برام مهم نیس ۸ ساله اقدامیم ولی ناراحتی شوهرم اذیت کنندست

ميشه بپرسم مشکلتون چی. آخه من بخاطر سنم ناراحتم 34سالم این اذيتم میکنه

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
😕باور کن بچه غیر دردسر هیچی نداره اصلا خوب نیس 

فکر میکنی حتما داری که این ميگي. من که خستم از نیش کنایه از حرف مردم. سوالات مردم از غم تو صورت همسرم.... 

2706