2733
2734
عنوان

مانتو رو 600 گرفتم می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167266 بازدید | 1235 پست

هنوز بحث ادامه داره؟؟!!! 

چ حوصله ای دارن بعضیا یا خیلی حوصله دارین یا خیلی بیکارین ک کل کل میکنید

بله من ی مانتو ساده ک فقط چین داشت و ی نوار سکه دوزی شده بود پایینش پرسیدم یک و خورده ای

امااا

دو سه هفته پیش سیوان سنتر ک رفتم بازم تیشرت ساده مردونه از جین وست دیدم500 مانتو ام دیدیم ک پارچه اشغالی داشت میداد یک و خورده ای

همون پاساژ ی مغازه شیک و بزرگ مانتو های قشنگ داش ک من تن هیچکدوم از مدعی های لاکچری پوشی ندیدم 500،600 تومن

سوزن دوزی به همراه خامه دوزی ام داش700 تومن 

بازم تن کسی ندیدم

کلا ادم میتونه بالای200 پیدا کنه بستگی داره خودت چی بخوای 

الکی مدعی نباشیم

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوما آخه این چ بحثیه 😑😂

خوب آخه قیمتها بستگی ب جنس..مکان فروشگاه..و برند پارچه داره

تا صفحه ۱۰ خوندم هی یکی میگه ن مانتو ۱۰۰ تومنه اون یکی میگه ن ی تومنه این ب اون میگه ندیدی اون ب این میگه پز میدی

ولی واقعا الان مانتوهای مزونی ۱۲۰۰..ب بالاس

اون زشتاش ۹۰۰ ..۸۰۰تومنه

سلام کسی تو شرکت توسعه گستران سحر خیز بهاری پارس که تو مشهد هست و کار بسته بندی زرشک داره کار کرده 

لطفا جواب بدین؟

همچنین شرکتی اصلا وجود داره؟

کار بسته بندی زرشک داره یا کلاه برداری هست ؟

آدرس شرکت هم زده مشهد چهارراه شهدا خیابان شیرازی ۲۱ پلاک ۱۰۰ 

و گفته نمایند دارن کل شهر ها . 

شماره ثبت شرکت و شناسه ملی شرکت فرستاد که از اداره ثبت اسناد استعلام بگیرم ... 

من ک هم مانتو بالای 500 دارم هم 100تومنی  ولی خواستم اگاه کنم اوناییو ک پز کلمه مزون رو میدن ...

مانتوی بالای ۵۰۰ رو از پری خانوم سر کوچه گرفتی پس ،خودتم وگه میخری پس چرا میخوای تخریب کنی   

2738
سلام کسی تو شرکت توسعه گستران سحر خیز بهاری پارس که تو مشهد هست و کار بسته بندی زرشک داره کار کرده&n ...

بهم گفت که ۲۸ تومن واریز کن برای اینکه کار در منزل آوردن مطمئن باشم تحویل میگیری بعد با حقوق هفته اول بهت برمیگردونیم ...

لطفا دوستان راهنمایی کنید کسی این شرکت میشناسه کار گرفته ازش ...

دوستان مشهدی اصلا این شرکت وجود داره یا خیر ؟

شما هم ثبت نام کردین پول واریز کردین 

بچها خب از هر قشری تو این سایت هست چرا یه عده مثل عقده ای ها حمله می کنید تا یکی میگه مانتو یکم گرون ...

ببخشید میشه شغل خودتون و شوهرتونو بگین 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
باورکن...ماخراسان جنوبی هستیم.  ....تازه سه تاباهم از همینا رو سی تومن حساب میکنه....

شما خود بیرجندی

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
عزیزم اگ کسی داشته باشه هیچ وقت سعی نمیکنه سر اینچیزا بحث کنه  منم  الان اهوازم از مزون خ ...

اون کلا دروغ میگه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706