2733
2734

سلام مامانا

از دیروز سرماخوردم انگار.

هم گلوم درد میکنه هم ابریزش بینی  دارم.

ازیترومایسین خوردم و کلداکس.

نوزادم بیست و هشت روزشه.

چقدر این قرصا روی شیرم تاثیر میذاره؟

کلداکس که خواب اوره،ممکنه بچه رو هم خواب بکنه؟

نمیدونم چرا،ولی احساس میکنم خیلی خوابیده.

البته بیدار شده هر یک ساعت ،شیر خورده،پی پی هم کرده شستمش،ولی بیداری طولانی نداشته 

بدون تجویز پزشک میخوری؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله. همیشه در همین موارد مشابه همین ها رو میخورم. مخصوصا این ایام کرونا که دیگه دکتر هم نرفتیم

کلداکس فنیل افرین داره توی شیر ترشح میشه شما مجاز نیستی مصرف کنی

ممکنه باعث کاهش شیر هم بشه

ولی آزیترومایسین مشکلی نداره

در هرصورت تشخیص مصرف آنتی بیوتیک تو سرماخوردگی با پزشکه چون سرماخوردگی ویروسه و آنتی بیوتیک تنهادر صورتی موثره که عفونت ناشی از باکتری داری باشی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️