2733
2739

امشب همه کارایه خونه رو کردم خسته ام از رفتار همسرم دیونه شدم نه میتونم باهاش شوخی کنم نه حرف بزنم من یه کلمه میگم اون یه چیز دیگه برداشت میکنه یه دعوا درست میکنه وحشتناک هرچی از دهنش در میاد میگه من جرعت ندارم یه کلمه بگم یه کلمه بدون منظور یا رفتار بدون منظور خدا میدونه چه جنگ عقابی درست میکنه یه خانوم با هام مقایسه کرد گفتم نکن خدا میدونه چه ها که نکرد باهام  فردا صبح ساعت8 یا10راه میوفتم برم سرکوفت خواهر برادرما  بقیه رو بهم میزنه حتی دختر عموهام که طلاق گرفتن زندگیه مردم به من چه ربطی داره

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عین مامان منی،مامان من متاسفانه زندگیش رو تباه کرد

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         

مشکلش چیه اخه؟؟؟

حل شونی نیست اصلااا؟

نرو عزیزم به ضررته

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738
تا حالا پیش مشاور خانواده رفتین؟برای حل مشکلتون تلاش کردین؟دوتایی کمک کردین رفع بشه؟ روانشناس برا ه ...

نمیادش فک میکنه ادمایه دیونه می‌رن کلا امشب بهش گفتم از دست تو دیونه شدم میخام برم پیش روانپزشک گف مریضی دیونه ای

حالا چرا کارای خونه رو کردی؟!  مردا دنبال یه ضعف از زنشون هستن تا بزنن تو سرش  تو عصبانی ...

چون میگه وظیفته نمیخام اتو بیوفته دستش بگه این هیچ کاری نمیکنه سرکوفت خوراکی‌ای که میخره میرنه تو سرم اونوقت میگه میخوره میخابه

نمیادش فک میکنه ادمایه دیونه می‌رن کلا امشب بهش گفتم از دست تو دیونه شدم میخام برم پیش روانپزشک گف م ...

ولش کن بذار بگه دیونه ای برو پیش مشاور.تمام حرفاتو و درد دلاتو بگو بهش بگو کمکم کن زنذگیم نابود نشه.تو خوب بشی به ارامش برسی اونم میفهمه باید بره درمان کنه خودشو

مشکلش چیه اخه؟؟؟ حل شونی نیست اصلااا؟ نرو عزیزم به ضررته

به خدا دیونه شدم نمیکشم دیگه کلا انتظار داره هر کاری میخاد بکنه من هیچ نگم اگه هم اعتراض کنم انچنان دعواییی درست میکنه که نگو

2706