2733
2734
عنوان

ساز خوش بیا لطفا عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 48 پست
واقعاااااا😍😍فدات بشم گلم.ان شالله اونموقع بازم تگت میکنم😘😍 حدودی نمیتونی زمان بگی؟؟؟ راستی گلم ...

عزيزم باهات تماس گرفتن؟

همين سوالى كه از سازخوش پرسيده بودى منظورمه

گفته بود اين ماه تماس ميگيرن

من منتظر شدم اين ماه تموم شه بهت پيام بدم بپرسم

برام مهمه

چون به منم چيزايى گفت اين سازخوش عزيز😊

✨ Fear the one who does not fear God✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سال ۱۴۰۱ خونه دار میشی  عشقت شوهرته شوهرتم عاشقته  زندگیت رو به رواله

ساز خوش بیا تمرکز کن ببین برمیگرده؟

واینکه رابطش با دختر جدید چی میشه

ساز خوش خواهش میکنم‌تمرکز کن بهم بگو😭😭😭بهت نیاز دارم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
برمیگرده و با دختر به هم میزنه عزیزمم 

ساز خوش زمانشو بهم بگو

چند روز دیگه توروخدا تمرکز کن

زنگ میزنه پیام میده چیکار میکنه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2738
۷ روز دیگه پیام میده خوشگلم

دففه قبل بهم‌گفتی دوماه دیگه ساز خوش

توروخدا یکم تمرکز کن

الان کدوم دوماه دیگه یا هفت روز دیگه

توهمین ماه گلم

اگه پیام تداد تو این ماه بازم میام ازت میپرسن تمرکز کن باز ببین کی پیلم میده باشه؟

باشه عزیزم😘

ساز خوش یک سوال ازت دارم

تو چرا جواب هیچکسو نه نمیدی😐🤣🤣

همرو میگی اره درست میشخ

حالا واقن درست در میاد؟

شده درست در نیاد؟

اکثرا درست درمیاد عزیزم 

ببین 

اون پسر دو نفرو فک کنم زیر نظر داره

با اون دختر خوش صداعه چی میشه رابطش؟

2706