2733
2734
عنوان

کافه نمدی (آموزش تزیینات زیبای نمدی)

| مشاهده متن کامل بحث + 962105 بازدید | 6383 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سلام به همه خانومای هنرمند بچه ها من تازه کارم یه عروسک درست کردم که سرش رو جدا پشم شیشه گذاشتم و دورتادورشو دوختم و بدنش رو جدا، حالا میخوام سر رو به بدنش وصل کنم باید چطوری اینکارو بکنم؟ آخه هر جور میدوزم وقتی عروسک رو دست میگیرم سرش از محل گردن یا به عقب میفته یا به جلو... کلاً گردنش وله خیلی چیکار کنم که سر روی بدن قشنگ صاف بایسته و نیفته؟
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
دوستان خواستم بهتون از تجربه ام بگم.از فروشگاه رادوین به هیچ وجه وسایل چوبی و سرویس خواب نوزاد نخرید کیفیت و خومات بعد از فروشش افتضاحه دو ماه از خرید سرویس نوزاد نگذشته کلی ایراد پیدا کرده.ادعا کردند 5 سال ضمانت داره امااصلا هم جوابگو نیستند.به تعزیرات ازشون شکایت کردیم.
کسی نیست جواب منو بده،؟خواهش میکنم اگه جواب سوالمو میدونید کمکم کنید خیلی گیر کردم
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
الما جان من اندازه عروسکت رو نمیدونم اما میتونی از این سیخ های چوبی استفاده کنی یه مقدارش و بزار تو سر عروسک بقیه رو بزار تو بدنش اگر دوخت اتصال گردن و بدن رو تمیز بدوزی خودشو نشون نمیده امیدوارم راهنماییم مشکلت رو حل کنه
2706