2752
2734
عنوان

شوهرم روز دخترو به من تبریک نگفت ولی به فکر خواهرش بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 44 پست

عزیزم روز دختر رو باید ودر و مادرت تبریک بگه شما برای همسرت یک ژن هستی و برای پدر و مادرت دختر 

مثلا من که نکردیم نمیان به ما بگن روز زن یا همسر مبارک چون همسر نداریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پارسال انقد گفتم بهش روز دختره فردا...باید برام کادو بگیری ...رفته بود گرفته بود ...امسال هیچ یادشم نبود ...چیکار کنم الان من؟

بیخیال بابا...مهم نیس...اولشه هنوز ...بعد ی مدت میبینی هیچ تولد خودشم یادش نیس ...شوهر من که اینجوره

کاش یکم بزرگتر میشدی بعد ازدواج میکردی ازدواج برات خیلی خیلی زود بود

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
از الا سفت سخت بگیر چیزایی که واست مهمه تا بعدا اذیت نشی اوایل جرش بده بعدا میوفته رو روال😂

اره من واقعا متاسبتا واسم مهمه خیلیییم مهمه چون خودم همه رو یادم میمونع و تبریک میگم 

تورو خدا جمعش کنید دیگه

روز دختر واسه دختراست روز زنم واسه خانم ها

حالا مادر پدرا بهتون تبریک میگن مهرشون ب دختراشون

اما ب زور انتظار دارید همسراتون روز دختر تبریک و کادو بگیرن دیگه شور چیزی در اوردن

ارزش همچیو میارید پایین

با اینهمه تکرار و اصرار و تجمل و زور

آنقدر نسبت به این چیزا حساس نباش . چیزای خیلی مهمتری هست برای زندگی . 

هر ادمی تو زندگی رو یه سری چیزا حساسه ، 

من مناسبتا خیلی برام مهمه

شوهرمم میدونه اینو ولی متاسفانه انگار نه انگار 

هر ادمی تو زندگی رو یه سری چیزا حساسه ،  من مناسبتا خیلی برام مهمه شوهرمم میدونه اینو ولی متا ...

شما متاهلا دیگ شورشو درآوردید شما ازدواج کردید زن حساب میشید نه دختر هم روز زن میخواید هم روز دختر ما که مجردیم برامون مهم نیست درضمن حضرت معصومه چون مجرد بود ازدواج نکرد ولادتش روز دختر گذاشتن

بهتره بزرگ بشید بعد ازدواج کنید

هر ادمی تو زندگی رو یه سری چیزا حساسه ،  من مناسبتا خیلی برام مهمه شوهرمم میدونه اینو ولی متا ...

خب ده تا مناسبت توو سال هست برای هر آدم . بابت هر کدوم از مناسبات بخوای انقدر خودتو اذیت کنی نمیشه که . 

2706