2733
2739

میگه ۳۰۰۰ تومن پرداخت کن‌.بعد پیامک میاد روی گوشی میگه پرداخت نکن 

ثبت هم نمیشه اگهیم چیکار کنم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با ی خط دیگه ثبت کن معمولا دیوار وقتی با ی خط زیاد آگهی بزنی باید پول پرداخت کنی 

من با خط های مختلف امتحان کردم بخاطر آی پی گوشی نمیذارن میفهمن از یه گوشیه فقط پول میخان

2740

بعضی دسته بندی ها تا پرداخت نکنی اگهی تو نمیذاره , اون اگهی پرداخت نکن مزخرفم بعدش میفرستن

همین که پرداخت کنی اگهیت را میذارن

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
من با خط های مختلف امتحان کردم بخاطر آی پی گوشی نمیذارن میفهمن از یه گوشیه فقط پول میخان

ربطی نداره تو دسته بندی کسب و کار بذاری پول میخواد حتی دسته بتدی را هم چیز دیگه بزنی میگه چون دسته بندی اشتباه هست اگهی را رد میکنن 

خلاصه تا پول نگیرت اگهی را نمیذارن

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
من خودم هر روز دارم آگهی میزنم با همون گوشی ولی با خط های مختلف آگهیم هم ثبت میشه 

پس چرا مال من نمیشه حتی با یه خطم اگهی نذاشتم نذاشت گفت اگهی های شما طی ماه جاری زیاده

2706