2733
2739
عنوان

این کار مادرشوهرم زشت بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 63 پست
اتفاقاخوب کردی نشستی جلو.مادرشوهرمن‌ ازقصدزودترمیره میشینه جلو عنتر.(مادزشوهرخودمه دوس دارم بهش بگم ...

مادرشوهر من بااینکع خیلی جوونه هرکی میبینتش میگ چ مادرشوهری داری خوشبحالت ی عفریته ایه ک نگو😲

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقاخوب کردی نشستی جلو.مادرشوهرمن‌ ازقصدزودترمیره میشینه جلو عنتر.(مادزشوهرخودمه دوس دارم بهش بگم ...

چطوري ميرن سربع جلو ميشينن

مگه ماشين شوهرشون جلو نميشينن بايد ماشين پسرشونم جلو باشن؟😐

مادر شوهر من اصلا جلو نميشينه

2728

اوه اوه چه لوس تو لوسی شده   

خواستم در رابطه با عشقم عزیزم گفتن خواهر شوهرت ریپلای کنم، کامنتت ریپلای نمیشه 😄

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بیخیال خودتو در ننداز...به روش نیار انگار برات مهم نبوده اصلا..اینطوری ضایه میشه اما اگه به روش بیار ...

برادشوهرم 17 سالشه و مادرش هم مهم نیس چون تازه ازدواج کردیم طبیعیه و اینک روابطم با همسرم به شدت احساسیه چون خودم ادم احساساتیی هستم😑

چطوري ميرن سربع جلو ميشينن مگه ماشين شوهرشون جلو نميشينن بايد ماشين پسرشونم جلو باشن؟😐 مادر شوهر ...

مثلامن تاکفشاموبپوشم عین جت دبروک رفتی 

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
2740
مادرشوهرمن سراینکه چندبار من جلونشستم یه الم شنگه ای راه انداخت که نگم برات  اینک چیزی نیست

مادرشوهر منم اوایل میپرید جلو چندبار رفتم جلو در وایسادم الکی تعارف کردم بعدم نشستم دیگ ننشست😂

اسی ناراحت نشیا اما من ایصد بدم میاداز زن وشوهرایی که حرکات عاشقومشون رو جلوی بقیه انجام میدن خصوصا اگه مجرد کنارشون باشه

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
مثلامن تاکفشاموبپوشم عین جت دبروک رفتی 

چقدر داری قشنگ توصیف میکنی🤣🤣

مادرشوهر منم همیشه جلو میشه البته خودم میگم بیاد جلو و اونم از خداشه..بیخیال بابا بزار عقدشو خالی کنه یه شب که هزارشب نمیشه

🦋هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه💙
برادشوهرم 17 سالشه و مادرش هم مهم نیس چون تازه ازدواج کردیم طبیعیه و اینک روابطم با همسرم به شدت احس ...

خب ابن کارت جلوی یه پسر نوجوون درست نبوده ،اصلا شاید تحریک بشه شاید توفکرش چیزایی ازشما تصورکنه،،،مادرشوهرت کاردرستی کرده

چقدر داری قشنگ توصیف میکنی🤣🤣 مادرشوهر منم همیشه جلو میشه البته خودم میگم بیاد جلو و اونم از خداشه ...

😭

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
من سوالم اینه شوهرت در حین رانندگی چطور دستش تو دستتون بود بعد کی فرمونو می گرفت یا دنده عوض می کرد

با ی دست فرمون با دست دیگش دست منو میگیره دنده میخاد بگیره یا ول میکنه یابا دست من میگیره😐 مشکلت حل شد؟ 

2706