2733
2734
عنوان

عاقا چن روز قبل عروسی اپلاسیون میرن😐نخندین خو نرفتم دا😑

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 68 پست
رو پکیج ارایشگاهت نداری؟

تاریخ مراسم معلوم نی هنو ارایشگاه نگرفتم ولی مطمئنا این هفتس

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو روز قبلش برو

باید بزنگم بهشون یا برم همینجوری😐

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
دا اخرش یعنی چی؟    

تیکه کلام ترکاس😐

2731
باید بزنگم بهشون یا برم همینجوری😐

حتما زنگ بزن وقت بگیر

موهاتم باید ب اندازه ای باشه ک بشه کند

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
یکی دوروز قبل عروسی

الان ی هفته مونده خودم ی بار شیو کنم بعد اون دس نزنم ارع؟؟

اگر وقت دارید قبلش یک بار انجام بدید شاید حساسیت داشته باشید و جوش بزنید

در غیر این صورت روز قبل کرم موبر بزنید بدنتونو

بار اول برای مراسم انجام ندید

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
2740

بچه ها من رو پکیج عروسیم فقط میکاپ شنیون داشتم و ژلیش ناخن طبیعی، کاور بدن با پاکسازی پوست و تمدید آرایش. ۵ تومن هم گرفت. میکاپ و شنیون هم ساده و اروپایی. 

نه ابرو و صورت برداشت، نه رنگ ، نه پدیکور، نه اپیلاسیون. بنظرتون کلاه سرم گذاشته یا همه جا ارایشگاه های لوکس قیمت همینه؟ 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
تو پکیجت باید باشه دیگه.... عروسیت کی هست؟

تو این هفته ولی چون تاریخ دقیق معلوم نیی گفتم بزنگم چی بگم اخه😐😟

لحنت دوست داشتم✋🏻    

فدا  

بچه ها من رو پکیج عروسیم فقط میکاپ شنیون دارم و ژلیش ناخن طبیعی، کاور بدن با پاکسازی پوست و تمدید آر ...

این همه برات کار انجام داده

بازم میگی سرم کلاه رفته

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706