2733
2734

سلام هفته پیش سونو دادم و کیست ریز دارم تو تخمدان و اینکه با آیودی جلوگیری دارم .. دیروز بی بی چک زدم منفی بود ولی باز از ترس حتی خوابم نمیبره... کسی میدونه چی بخورم باز بشه؟ زردچوبه و زعفرون و دارچین هم خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم. بخاطر کیسته. نگران نباش. منم همینجوری بودم. بعد از دو ماه شدم. بعدش هم دو دوره قرص ال د ...

آخه دکتر گفت کیست ها ریزه و حتی دارو نداد..‌ اولین باره عقب انداختم یعنی نگران نباشم؟

فرمول پیاز :داخل 1/5 لیوان آب درحال جوش یک پیاز متوسط را چهار قسمت کرده پوست آن را به صورت نازک میگیریم وپیاز را اضافه می کنیم درب ظرف را بسته زیر شعله گاز را کم کرده و اجازه میدهیم پنج دقیقه دم بکشد سپس از صافی عبور داده و آب آن را تقریبا گرم  میخوریم  پانزده روز روزی دو بار تکرار شود این فرمول معمولا دو روز بعد از اتمام پریود باشد بهتر است واگر یریود نمی شوید هر زمان می توان شروع کرد، این فرمول در زمان پریودی باید قطع شود ب این خانم هم پیام بده تو تلگرام

@kamkarrr

آخه دکتر گفت کیست ها ریزه و حتی دارو نداد..‌ اولین باره عقب انداختم یعنی نگران نباشم؟

منم دارو نگرفتم. عزیزم. اما چون پربودم رو نامنظم کرده بود، دکتر گفت هر وقت پربود شدی بعدش دو دوره قرص بخور‌.

نه اصلا نگران نباش عزیزم

2738

تو کانال این خانومه فرمول اب پیاز و پای شیر رو داده برا کیست و برا پریود نشدن بعد خیلیا نوشتن خوب شدن میخوای یکیشو برو. بعد اگه دوست داشتی ب کانالش پیام بده اینم فرمولپای شیر 

فرمول بو مادران ولیمون ملیسا وپای شیر  : داخل یک ونیم لیوان آب در حال جوش یک مشت کوچک  از گیاه بومادران و یک مشت کوچک از گیاه لیمون ملیسا  ویک مشت کوچک از پای شیر  را اضافه کرده و زیر شعله گاز را کم کرده و درب ظرف را بسته اجازه میدهیم فقط هفت دقیقه دم بکشد سپس از صافی عبور داده و آب آن را میخورید روزی دو بار به صورت تازه درست شود این فرمول را یکماه تا سه ماه ادامه دهید بشرطیکه بین ماهها یک هفته فاصله بدین وروزی یک قاشق مربا خوری روغن سیاهدانه خورده یا یک قاشق چایخوری از سیاهدانه را کوبیده با ماست خورده  شود

@kamkarrr

https://t.me/joinchat/PxN7d1UQxTT6gpxn