2733
2734

سلام دوستان

دختر من الان سه سالشه مدتیه گاهی ک هیجان زده میشه یا میخاد تند حرف بزنه یا با چیزی مخالفت کنه اولین کلمه ی جمله ای ک میخواد بگه رو چند بار تگرار میکنه

مثلا میگه چرا چرا چرا بابا نمیاد؟

یا مثلا میخاد مخالفت کنه میگه نه نه نه نمیخوام

نمیدونم این لکنت محسوب میشه یا نه الان خیلی نگرانشم

محیط خونمونم کاملا امن و آرومه و هم باااش بازی میکنیم هم بیرون‌میبریمش

اگ تجربه ای دارین ممنون میشم

سلام.

این یک نظرسنجی برای والدین طراحی شده است.

موضوعش  در مورد کودکان و تکنولوژی است.

ممنون میشیم  اگه نظرتون  را در این ارتباط بدونیم.

این نظر سنجی شامل ۲۰ سوال است. (لطفا لینک زیر را مشاهده کنید). 

https://survey.porsline.ir/s/tjPIotI#?ref=wh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم همین بود. خودش خوب شد. به نظرم لکنت حساب نمیشه. فقط چون تازه جمله سازی یاد گرفتن و دایره لغاتشون وسیع شده یکم طول میکشه تا کلماتو کنار هم بذارن. فقط اصلا وسط حرفش نپر، جملشو کامل نکن، بذار خودش بگه، هولش هم نکن.

2731

عزیزم نگران نباش دختر منم ۳ سال و نیمشه

خیلی زودم شروع ب حرف زدن کرد خیلی هم عالی حرف میزد

الان مدتیه ک وقتی هیجان زدس و میخواد چیزیو تعریف کنه همینجوری میگه دقیقا:

من من اوووووم من رفتم رفتم اووووم پایین

اینجوریه حرف زدنش الان

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2740

هزیزم همین جوری   دیگه   میخوان  حرف دلشونو بگن ولی نمیدونن چطوری بیان کننن  مثلا  هم زمان موقع حرف زدن ب این فک میکنن  ک چطوری بگن  وتا  فک میکنن حرفش هی تکرار میکننن و  مثل همین ک گعتی من الان دخترم ۶ سالشه  هر موقع ی چیز بهش میگممم  حرفم تموم نشده  نیگه  تکرار کن مامان  یادم رف

🤞روزگار با ما نساختی لاقل با خودت بساز🤘
پسر منم همین بود. خودش خوب شد. به نظرم لکنت حساب نمیشه. فقط چون تازه جمله سازی یاد گرفتن و دایره لغا ...

عزیزم خدا حفظش کنه چه مدت اینجوری بود؟

اره اصلا وسط حرفش نمیپرم منتظر میشم‌حرفشو بزنه فردا برای چکاب میخوام ببرمش دکتر نمیدونم با دکترش مطرح کنم‌یا نه

پسر منم اینطور شد،بیخیالش شدم  بدتر شد.تاخواهرم گف از همین الان جلوشو بگیر

تا اینجور میشد زود بهش میگفتم،مامان آروم حرف بزن،متوحه نمیشم چی میگی،یه هفته همینحور پیش زفتم تا از این حالت خارج شد

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
عزیزم نگران نباش دختر منم ۳ سال و نیمشه خیلی زودم شروع ب حرف زدن کرد خیلی هم عالی حرف میزد الان مد ...

وای من خیلی بهم‌میریزم امروز خیلی هیجان داشت یه کلمه رو انقد تکرار کرد اخرش خودش خنده ش گرفت من گریه م‌گرفت

عزیزم خدا حفظش کنه چه مدت اینجوری بود؟ اره اصلا وسط حرفش نمیپرم منتظر میشم‌حرفشو بزنه فردا برای چکا ...

اره عزیزم مترح کن  تا دلت اروم بشه  جلوی طرر از هر حا بگیری خوبه 

🤞روزگار با ما نساختی لاقل با خودت بساز🤘
عزیزم خدا حفظش کنه چه مدت اینجوری بود؟ اره اصلا وسط حرفش نمیپرم منتظر میشم‌حرفشو بزنه فردا برای چکا ...

فدات شم. فکر کنم ۳،۴ ماهی اینجوری بود. حالا میخوای به دکترش بگو خیالت راحت شه. ولی تا جایی که من دیدم همه بچه های ۳،۴ ساله همینن. تا زمانی که کلمه بعدی به ذهنشون برسه کلمه قبلی رو بلند تکرار میکنن چون هنوز بلد نیستن اول تو ذهنشون جمله رو کامل بسازن بعد به زبون بیارن.

2706