2733
2739
عنوان

دخترم دوسال وده ماهشه بازتو شلوارش جیش میکنه،😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 35 پست

این که خوبه، پسر من تازه راه افتاده بود، ما خونمونو عوض کردیم، دیگه راه نمیرفت!!

باید صبور باشی تا به جای جدید عادت کنه، درضمن هنوز کوچیکه دیر نشده

خودت زود به زود بهش بگو و ببرش دستشویی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

جابجایی برای بچه ها خیلی سخته

پسربزرگه من که حالت افسرده ها شده بود حتی دلش برای سوپرمارکت محله قبلی مون تنگ میشد

مدارا کن تا بهتر بشه و عادت کنه .طبیعیه عزیزم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سردی که زیادمیخوره،ولی قبلنم میخورد ولی جیششو میگفت

بهش خرما بده یه مدت شیر اگه میخوره همراه با گرمیجات بده 

دختر منم یه مدت شیر کاکایو میخورد یکساعت یبار تو دستشویی بود 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
عزیزم شاید اضطراب گرفته توی خونه ی جدید یکی از مهم ترین دلایل اینکار توی بچه ها اضطرابه باهاش مهرب ...

اره خودمم حدسم همینه ازیکی ازاتاقا می‌ترسه😞خداکنه ترسش ازبین بره

یکم چیزهای گرم بهش بده. خرما رو با آرد گندم تفت داده قاطی کن ارده بزن و دارچین گلوله کن توی پودر نارگیل بغلتون روزی دوتا بعد از غذاهاش بخوره تا سردیش برطرف شه. بگو هر وقتی که شلوارش خیس شه یه تنبیه براش در نظر میگیری مثل اینکه پول برای قلکش بهش ندی یا امروز نمیشه هندونه بخوره یا از این چیزهای کوچک. عوضش اگر خیس نکرد جمعه به گردش میبرمت و خوراکی مورد علاقه تو میخرم. ان شاء الله که تاثیر گذار باشه 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2738

دختر خاله منم ۵ سالشه هنوز جیش میکنه ب خودش 

لاغروضعیفم هس شتیدسردی داره توبدش بایدیه مدت چیرای گرم داد

مامانشم عین خیالش نیس

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

حالا خوبه جیش بوده داداش من ۳ سالشه بعضی مواقع شماره دوم میکنه 

البته وقتی کسی دستشویی باشه چیزی نمیگه و خودشو خراب میکنه   پیش میاد تا یاد بگیرن هووووووو

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
شاید خونتونو عوض کردین تنهایی میترسه بره دسشویی بهش بگو هروقت جیش داشتی صدام بزن باهم بریم تا عادت ک ...

خیلی باهاش حرف میزنم،اوایل خوب بود خودش حتی میرف دسشویی تنهایی،ولی الان نه کارشون می‌کنه بعدصدام میزنه،

جابجایی برای بچه ها خیلی سخته پسربزرگه من که حالت افسرده ها شده بود حتی دلش برای سوپرمارکت محله قبل ...

الهی عزیزم،ان شالله خیلی سختمه،همه فرش وموکتام نو تازه, عصبی میشم کثیف شن

2706