2737
2734
عنوان

امروز قرص لاغری خریدم 😒میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 28 پست

یه چیزی میگم بخدا منظوری ندارم فقط قصد راهنمایی دارم.من یه سال پیش بعد کم کردن ۱۴ کیلو وزن با ورزش استب کردم و کم نمی کردم.هزال مصرف کردم. عفونت شدید روده و معده گرفتم.داغون شدم هفت ماه طول کشید تا خوب شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تو رژیمی؟؟لاغر شدی؟؟

اره گلم😁 وای خیلی خوشحالم.

امروز دوباره رفتم رو ترازو دو‌کیلو هم کردم دور کمرم ۶ سانت لاغر شدهههه

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
2728
عاخع تعریف اینو خیلی شنیدم و اینکه میگن کاملا گیاهیه

ایشالله که جواب بگیری بدون عوارض 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
بعد زایمان دومم رو ۸۵ موندم شدم ۸۰ دوباره برگشتم با اینکه شیر نمیدم ولی فقط مییییخوووورم یعنی زیاداا ...

منم الان بچه دومم نه ماهشه وزنم زیاد شده نسبت به قبل اما اصلا گیر نمیدم فقط سعی کردم غذاهای سالم بخورم هله و هوله نذارم تو خونه که دلم نخواد بخورم ، کم کم خودش میاد پایین چرا قرص بخوری خدایی نکرده کلیه و کبدت داغون شه 

تا بدانجا رسید دانش من، که بدانم همی نادانم
2738
من دكتر طب سنتي رفتم ،هيچ فايده اي نداشت ،كلي پول دادم هر جلسه طب سوزني كنارش و بادكش و ...

آخی چه بد من واسه لاغری نه اما واسه مشکلات زنانه همیشه پیش طب سنتی میرم وهمیشه هم جواب میگیرم واسه لاغریم الان رازیانه وچای سبز استفاده میکنم درکنارش حلقه هم میزنم واقعا جواب گرفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم میتونی دختر شک نکن

جلوی اشتهای کاذبمو چطوری بگیرم؟؟بعده هر وعده غذا بازم جا دارم هله هوله یا حتی بازم غذا بخورم😭😭واقعا اینو کنترل کنم خیلی خوب میشه که نمیتونم

من اگر خوبم وگر بد تو برو خود راباش😊
جلوی اشتهای کاذبمو چطوری بگیرم؟؟بعده هر وعده غذا بازم جا دارم هله هوله یا حتی بازم غذا بخورم😭😭واقع ...

من از تو بدتر بودم

چند روز ک بزور جلوی خودتو بگیری دیگه معدت عادت میکنه

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
آخی چه بد من واسه لاغری نه اما واسه مشکلات زنانه همیشه پیش طب سنتی میرم وهمیشه هم جواب میگیرم واسه ل ...

مراقب خوردن رازيانه باشيد چند سال ديگه مشكلات هورموني نگيريد 

مراقب خوردن رازيانه باشيد چند سال ديگه مشكلات هورموني نگيريد 

ممنون گلم چشم میدونم  رازیانه هورمون هارو افزایش میده ولی من پرولاکتین ندارم وپری هام نامنظمه بازم ممنون بابت راهنماییتون 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40