2737
2739
من رفتم مطب کامیابی خوب نبود کارهاش البته شاید من خوشم نیومد ولی حتما برید مطب دکترها و بیمارها رو ب ...

منم مطب کامیابی رفتم به نظرم خوب بود. همه بینی ها کوچیک و طبیعی بود شما چرا خوشت نیومد؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازگی با دکترعلیرضا ابیانه عمل کردم  و 18 تومن دادم

راضی هستی؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
من راضیم بینیم خیلی خوب شده عکسم تو پیچ دکتر هست 

دیدم پیجشو. کدوم تویی؟

2731
بله خیلی راضیم

گوشتی بود بینیت؟

2740
خب نمیخوام اینجا چیزی بگم که بد باشه

نه بگو. چرا بد باشه؟ فقط به نظرم گرون میگیره به من چند ماه پیش گفت ۲۳ الان حتما گرونتر کرده

بله با اینکه الان ورم داره ولی از بینی قبلی کوچیکتر هست و فرمش هم خوبه و تقارن داره

پس منم یه وقت میگیرم واسه مشاوره ببینم چی میگه

نه بگو. چرا بد باشه؟ فقط به نظرم گرون میگیره به من چند ماه پیش گفت ۲۳ الان حتما گرونتر کرده

من که از مدلهای که اونحا دیدم خوشم نیومد بینی ها خیلی کوتاه بودند اصلا یه نمونه شبیه به چیزی که تو اینستا هست ندیدم

یک نفر هم که هم پره های بینی اش بالا پایین بود هم تیغه بینی اش کج

فکر کن آدم این همه پول بده اذیت جراحی رو بکشه بعد اینطوری بشه که بره یه عمل دیگه تازه اونم چی دربیاد

کلا هر دکتری رو انتخاب کردید حتما برید مطبش بیمارهاش رو ببینید

هرچند دکتر ابیانه هم دیگه ویزیت بعد از عمل نداره که بشه دید

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
من که از مدلهای که اونحا دیدم خوشم نیومد بینی ها خیلی کوتاه بودند اصلا یه نمونه شبیه به چیزی که تو ا ...

آره پیجش که اصلا نمونه هاش در حد معجزه اس. ممنون عزیزم از توضیحاتت

مشاوره اش از طریق واتساپه

پس الان پیج اینستاشو پیدا میکنم. ببینم چطوریه

آره پیجش که اصلا نمونه هاش در حد معجزه اس. ممنون عزیزم از توضیحاتت

دقیقا عین معجزه من گفتم همین دکتر ولاغیر که وقتی رفتم و خدا رو شکر نمونه بد رو دیدم

دکتر ابیانه رو هم چون خواهرم قبلا باهاش عمل کرده خیالم راحت بود. منتهی دماغ ظریف مثل عکسای اینستای کامیابی میخواستم

حالا میخوای دکتر محسن زارعی رو هم سرچ کن و تحقیق کن. البته این رو دیگه نرفتم مطبش

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
2706