2733
2739

هر نکته ای بلدین و در تربیت فرزندتون جواب گرفتین بفرمایین یادتون باشه اینم نوعی صدقه س و امیدوارم خدا بهتون خیر عظیم بده 

هر خاطره بد و خوب از بچگی دارین که فکر میکنید روی شخصیتتون تاثیر داشته لطفا بفرمایید پیشاپیش ممنون 

خواهش میکنم تو این تاپیکهای آموزنده شرکت کنید و نظرتون را بفرمایین واقعا من یکی برا تربیت فرزندم به نظراتتون احتیاج دارم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

نکته هنوزنه آخه ۹ ماهشه تازه ولی کتابای من دیگر ما رو به توصیه یه روانشناس خریدم خوندم عالیه برای تربیت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچتون کار بدی هم کرد بهش فحش ندین، کتکش نزنین و اگ نمیتونه کاری رو خوب انجام  بده تحقیرش نکنید تا در اینده اعتماد ب نفسش صفر نباشه ، با بچه ب هیچچ وجه درد و دل نکنید، با بقیه بچه ها مقایسش نکنید 

حتی اگر نمیتونید بازم وانمود کنید ک درکش میکنید و کنارش هستید 

براش ی رفیق صمیمی باشبن تا درد و دلاشو بهتون بگه و اعتماد کنه...

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.