2733
2734

یه دفترچه دانلود کردم اصلا آموزش پرورش توش نبود که! 😐

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔

دفترچه وزارت علوم هست نه وزارت اموزش و پرورش

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سوال منم هس🤔

این ازمونه که ظرفیتش خیلی کم بود

پس تا این ازمون برگزار شه حتما اموزش و پرورش برگزار نمیشه حسم میگه برج ۶_۷

شما رشتتون چیه

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2740
این ازمونه که ظرفیتش خیلی کم بود پس تا این ازمون برگزار شه حتما اموزش و پرورش برگزار نمیشه حسم میگه ...

یعنی بنظرتون آزمون استخدامی آموزش و پرورش میمونه برا پاییز؟؟

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
این ازمونه که ظرفیتش خیلی کم بود پس تا این ازمون برگزار شه حتما اموزش و پرورش برگزار نمیشه حسم میگه ...

شما چه رشته ای هستی؟ پس چرا گفتن آزمونش مرداده

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔
یعنی بنظرتون آزمون استخدامی آموزش و پرورش میمونه برا پاییز؟؟

نمیدونم اخه گفتن ازمون ایتخدامی فراگیر  خرداد خبرش میاد که اموزش و پرورش هم هست ولی الان که خبر این اومده 

شما چه رشته ای هستی؟ پس چرا گفتن آزمونش مرداده

نمیدونم هردفعه چیزی میگن گفتن ازمون استخدامی فراگیر خرداد خبرش میاد که اموزش و پرورش هم هست ولی ثبت نام این ازمون اومد که

2706