2737
2734
عنوان

دیشب گوشی شوهرمو برداشتم اسکرین🤒😈دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 1827 بازدید | 79 پست

گفت گوشی من دست تو چیکار میکنه منم گفتم وقتی مرد بالا سرمه چرا نرفتی جواب خواهرتو ندادی اینقد حرفم گفت بعد رفت پیوی خواهرش خواهرشم نوشته بود داداش من که میدونم برای من گذاشتی وضعیت واتساپتو یه بار نیومدی ازم نپرسیدی که چیشده چینشده بعد شوهرم گفت برم بیام حسابتو میزارم کف دستت

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسکرین کوووووووو

اونایی که تو این اوضاع حالشون خوبه باید واکسن ضد افسردگی تولید کنن://  از لحاظ روحی نیاز دارم تا یکی حرف بزنه، بزنم تو دهنش:/    کاش یه بابا پنجعلی جیبی داشتیم که تا یکی میخاس نصیحتم کنه بخوابونه دهنش:)     دلبر ما نه بار گران بود، نه مهربان بود اون فقط بیصاحاب بود، همش با دیگران بود خاک توسرش:/      اگه دختر باید ریزه میزه و بغلی باشه پس غلط میکنی کفشات ۱۰ سانت از بیرون و ۱۵ سانت از داخل پاشنه داره://                       

خب راست میگ هرحرفی داری اززبون خودت بزارچیکارداری رابط خواهروبرادروبهم میزنی

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

نباید اینکارو میکردی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740
خب راست میگ هرحرفی داری اززبون خودت بزارچیکارداری رابط خواهروبرادروبهم میزنی

اخه هرچی دلش خواست بهم گفت من جوابشو ندادم فقط گریم گرفته بود 

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜