2733
2734
عنوان

آیا این می تونه درد زایمان باشه؟لطفا اگر اطلاعی دارید کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 70 پست
سفتی شکمم تو با داری هس یبوست کم بیش دارم ولی ن شدیده.میوه جات زیاد میحورد با وجود قند نمیزارم اذیت ...

پس برا همونه سفتی 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سفتی شکمم تو با داری هس یبوست کم بیش دارم ولی ن شدیده.میوه جات زیاد میحورد با وجود قند نمیزارم اذیت ...

من فقط امروز اینجوری سفت شد .دقیقا تا خاکشیر و الو درست کردم نیم ساعت پیش خوردم یبوستم بر طرف شد هم شکمم سبک‌شد هم سفتیش خوب شد .اصلا نزار یبوست پیدا کنی در روز ۱ بار باید شکمت کار بده 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
اره زیاد سفت میشه.پیاده روی شروع کردی.من موندم پیادهروی کنم یانه هوا بشذت گرمه مامام گفت ک تو خونه ک ...

آره سه شبه شروع کردم میرم حرم برگشتنا پیاده میام مغازه ها رو هم نگاه میکنم 

من فقط امروز اینجوری سفت شد .دقیقا تا خاکشیر و الو درست کردم نیم ساعت پیش خوردم یبوستم بر طرف شد هم ...

تقریبا روزی ی بار کار میکنه.ولی سفتی طبیعیه انقباضه بزرگ شدن بچه.من همش نگران رشد بچم ببینم طبیعی یانه.کیسه ابم خوبه یا کم شده.بخاطر دیابتم خیلی نگرانم قندم اصلا پایین نمیاد

اره زیاد سفت میشه.پیاده روی شروع کردی.من موندم پیادهروی کنم یانه هوا بشذت گرمه مامام گفت ک تو خونه ک ...

شبا که خنک تره برو بیرون 

تقریبا روزی ی بار کار میکنه.ولی سفتی طبیعیه انقباضه بزرگ شدن بچه.من همش نگران رشد بچم ببینم طبیعی یا ...

چه بده دیابت حق داری. حالا تو همین هفته برو سونو انشالله همه چی خوبه جوش نزن بسپار بخدا 

تنها ک نمیتونم برم کلا اینجا هوا وحشتناک گرم شده جنوب هسیم گرمترین میزان خودش رسیده خدا کمکمون کنه

دور همون خونت راه برو روزی یه ربع هر دور صلوات بفرس 

آره مشهدی ام .حتما به یادت هستم 

ممنون از محبتت..من ماه عسلم اومدم ولی دیگه سرایطش پیش نیومد.خیلی دوست دارم دوباره بیام ولی فک نکن تا چن ساا اینده بتونم.راستی نگفتی طبیعی هسی یاسز

ممنون از محبتت..من ماه عسلم اومدم ولی دیگه سرایطش پیش نیومد.خیلی دوست دارم دوباره بیام ولی فک نکن تا ...

من طبیعی. اصلا سزارین و نمی‌پسندم بر عکس همه 

2706