2733
2734
عنوان

به نظر شما این زن خوشبخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 53 پست
دروغه  اونا خوشبختن  لطفا شایعه پخش نکنید محاله اونجا همچین ماجراهایی پیش بیاد

😂 😂 😂 قربونت برم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتم که    

ماچ ماچ فراوااااان

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728
عزیزم میتونم یه سول بپرسم شما حجاب کامل دارین

بله عزیزم 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
باخواست خودتون؟ من به زور همسرم حجاب کامل دارم دوست دارم کمی از موهام مشخص باشه ولی چادرمو دوست دار ...

بله با خواست خودم

عزیزم خوب اگه شما موهات بیرون بذاری دیگه کل اون چادر و... 

بی معنی میشه 

خوب ما واسه حجاب چادر میپوشیم 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
بله با خواست خودم عزیزم خوب اگه شما موهات بیرون بذاری دیگه کل اون چادر و...  بی معنی میشه&nbs ...

بله من بیرون رفتنی حجاب کامل دارم ولی بعضی از مواقع که مهمونی میریم دوست دارم کمی از موهام مشخص باشه واقعا  این یک ذره مو که معلوم میشه گناه داره ؟من میبینم مردم همه چیزشونو میریزن بیرون فقط دوست دارم کمی از موهام مشخص بشه درکل دوست ندارم سبک باشم 

2740
بله من بیرون رفتنی حجاب کامل دارم ولی بعضی از مواقع که مهمونی میریم دوست دارم کمی از موهام مشخص باشه ...

عزیزم همون یه ذره مو هم مشخص باشه گناهه

به هر حال...