2733
2739

بچه ها کاراینترنتی هستش 

من مثلا یه محصولی رو تبلیغ میکنی مثلا یه کرمی رو به یه کی معرفی میکنق قیمتشم ۱۴۰ تومنه اون پول رو به خودت واریز میکنه به شرکت واریز نمیکنه خوب بعد یه قیمتیم شرکت داده یکی برا فروش یکیم برای مشتری  

برامشتری میگم ۱۴۰ بعد اگه خواست ادرسو میفرستم به شرکت شرکت هم لوازم رو میفرسته مثلا  ۱۱۰ تومنشو میزنی به شرکت ۳۰براتو میمونه این میشه سود تو بستگی داره چقد بفروشی

بعد بجز این یه سودیم داره اخر هرماه یه پورسانتی هم داره 

من گفتم اگه مشتری راضی نبود ویه کارایی کرد چی؟گف اینا محصولاتشون هرمی نیست اصله  خیلیام راضین

کسی تاحالاکارکرده؟؟بنطرتون خوبه یان ترس داره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرم چند ماه کار کرد

جنساشون خیلی بده

الکی میگن مواد اولیه ش از خارجه و اینا

اینقدر مشتریا ناراضی بودم که خواهرم کارشو ول کرد

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
خواهرم چند ماه کار کرد جنساشون خیلی بده الکی میگن مواد اولیه ش از خارجه و اینا اینقدر مشتریا نارا ...

عه

یکی از بچه هایی که کارمیکنه تعریف کرد منم گفتم تاپیک بزنم ببینم چطوریه

2738
چند ماهه سودش بستگی به‌محصولانی داره ک میفروشی بعضی از محصولات پورسانتش کمه بعضیا بیشتر

اها بنظرت خوبه؟

من درس میخونم دخترا گفتن گفتم ولش بابا 

بعد خیلی تعریف کردن گفتم بپرسم

اها بنظرت خوبه؟ من درس میخونم دخترا گفتن گفتم ولش بابا  بعد خیلی تعریف کردن گفتم بپرسم

من ک راضیم 

اما اینجا هیچکس تحربه نداره و میاد چرت و پرت میگن

من به شخصه همه ی محصولات خودمو و خانوادمو از شرکت میخرم بعدش وقتی کسی چیزی نخواد نمیخرم مجبور نیستم، دیگه نمیدونم عده ای بی تجربه چرا میان اینجا میگن اشتباس و ضرر میکنی خب وقتی تا چیزی لازم نداشته باشی نمیخری چیزی بخوای خرید میزنی اونم دیگه چ فرقی داره از فروشگاه بخری یا از شرکت نفیس

2706