2737
2739
عنوان

خاطره ی زایمانِ من😍😍پارسال یه همچین روزی دخترم بدنیا اومد😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه منم داروهارو مصرف کردم و پیاده روی میکردم و کوه میرفتم و حرکاتشو زیر نظر داشتم.یروز حس کردم حرکتش کم شده ک رفتم نوار قلب گرفتم و گفت نوار قلب خداروشکر خوبه از الان تا روزِ زایمان یا هر روز یا یک روز در میون بیا نوار قلب بگیر...

فرداش نرفتم ولی پسفرداش رفتم نوار گرفتم ولی خب هیچی از حرکاتشو نفهمیدم حس نکردم و رفتم سرومِ قند زدم و ابمیوه و کیک و خوراکی شیرین خوردم و دوباره رفتم نوار گرفتم ک خداروشکر خوب بود🤲😍بعدش سونو هامو به ماما و دکترِ بیمارستان نشون دادم و گفتم که دکترِ خودم گفته باید ختمِ بارداری بدیم بعد ماما معاینه کرد و گفت رحمت هنوز باز نشده 

2731

فرداش دیگه نرفتم‌ بیمارستان رفتم درمونگاه چون مراقبت داشتم.ماما نوار قلب گرفت و بهم گفت که نوارش انگار زیاد جالب نیست برو بیمارستان منم رفتم بیمارستان دوباره نوار گرفتن و گفتن جوابش خوبه عالیه خداروشکر منم رفتم خونمون و پیاده روی میکردم...

دوباره فرداش رفتم نوار گرفتم و به دکتری که تو بیمارستان بود سونو هامو نشون دادم و بهم گفت‌بستری شو ولی اینجا نه برو شهر بستری شو بهش گفتم اذیت میشم میخام همینجا بستری شم ولی خیلی اصرار داشت ک اینجا نه برو شهر بستری شو منم سردرگم بودم رفتم خونمون و همش تو فکرِ این بودم ک خدایا چکار کنم آخه نمیدونستم بستری بشم یا نه چون هم کرونا بود و خیلی ترس داشتم و اینکه بالاخره بچه رو زودتر از روزِ موعود در میاوردن

خانوادم بهم میگفتن انقد نترس انقد دکتر نرو بجاش پیاده روی کن تا زود تر بزای منم هم‌میاده روی میکردم هم گل مغربی استفاده میکردم

شکمم خیلی سِفت میشد وقتی زیاد سرپا وایمیستادم و یا کاری میکردم شکمم سفت میشد اینجوری نبود ک سفت و شل شه،سفت‌میشد و پنج یا ده دیقه تو همون حالت میموند...

خلاصه بعد از دوسه روز دوباره رفتم بیمارستان نوار گرفتم دکترِ بهم گفت تو چرا دوباره اومدی ما که بهت گفتیم برو شهر بستری شو گفتم باشه حالا یه نوار بگیرید ببینم چی میشه...

ازم نوار گرفتن ولی بد نبود  ماما گفت دوباره بخاب تا یکی دیگه بگیرم

2740

بعد یه نوار دیگه ارم گرفتن ولی تو این مدت هیچوقت ازم امضاء نمیگرفتن ولی اینسری امضا و اثر انشگت گرفتن ازم چون یچیزایی میدونستن ولی نمیخاستن بگن.ازم امضاء گرفتن و گفتن پیشش بنویس از نوارم راضی هستم منم‌گفتم پسر چرا سریا قبل امضا نمیگرفتید گفت حالا ک‌گفتیم برو شهر نرفتی حالا هم امضا بزن و بنویس که از نوار قلب راضییَم و منم همین کارو کردم...

2706