2733
2734

تولدت مبارک دخترِ قشنگو نازم🤩😍پارسال یه همچین روزی بدنیا اومدی و دنیایِ من شدی نفسم😘🎀❤

یکسال با همه ی سختیا و شادیا و خوبیاش گذشت هر چند خیییلی زود گذشت ولی روز به روز شاهدِ رشد و بزرگ شدنت بودم🥰😍انشاءالله شاهدِ بزرگتر شدن و موفقیت و آینده درخشانت هم باشم به امیدِ خدا❤❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲🤲

تولدت هزاران بار پرنسسِ مامان

بماند ب یادگاری(03/15)🥰🤩😍😘

خاطره ی زایمانِ من👇👇👇👇👇👇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا واسه هم‌حفظتون کنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2728

تولدش مبارک 💗💗💗

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

خاطره ی زایمان من:

موقعی که رفتم سونو مثلا ۳۰ هفته بود ولی بچه رشدش عقب بود مثلا ۲۸ یا ۲۹ هفته بود(آخی چقد حرص میخوردم الان برید ببینید تو تاپیکامم هست)۳۳ هفته بودم که سونو وزن گیری دادم ۲ کیلو بود دکتر گفت خوبه وزنش ولی بچه بریچه و رشدش عقبه یه سونو داپلر برو😶

سونو داپلر رفتم خیلییَم استرس داشتم و همش صلوات میفرستادم(اللهم صلِ علی محمد و آلِ محمد و عجل فرجهم🤲)بماند ک‌جقد استرس داشتم و به خانومی ک داش سونو میگرف صددفه گفتم چطوره؟وضعیتش خوبه؟مشکلی نداره؟

خلاصه جوابش آماده شد به دکترم نشون دادم گفت جوابش خوبه خداروشکر فقط یذره خونرسانی ضعیفه و گفت که بچه چرخیده و سفالیک شده.بهم گل مغربی و دارو داد و گفت مصرف کن و پیاده روی کن و از پله ها بالا و پایین برو و هفته بعد دوباره بیا اگه رشدِ جنین فرقی نکرده بود که باید ختمِ بارداری بدیم

2740
2706