2733
2734

من نتونستم به بچم از طریق سینه شیر بدم 

الان تمام تلاشمو دارم میکنم که شیرمو بدوشم روزی ۵ تا ۶ وعده از شیر خودم بهش میدم 

بقیش شیرخشک 

البته یکماه ونیم اول بیشترش شیر خشک بود 

بچم‌ سه ماهشه الان 

حالا نمیدونم خودم بلد نیستم شیر بدم 

یا علتش ریفلاکس بچمه 

چون موقع شیر دهی دست پا میزد و چنگ میزد صورتشو و بعد ۵ دقیقه سینه رو ول میکنه خیلیم بالا میورد 

شوهر احمقمم بخاطر مادرش (جریان مادرش پست بعدی میذارم )

بعد سزارینم‌ چقد عذابم داد نذاشت برم خونه مامانم 

منم دست تنها  شوهر احمق  هم ۲ماه تمام  قهر کرد و دعوا و فوش و بدوبیراه میگفت و کمک نمیکرد اصلن نه تو خونه داری نه بچه داری  

خدا سرشاهده 

من فقط رو تخت بیمارستان استراحت کردم 

روز دوم 

همه کارهای بچه رو دیگه خودم انجام میدادم دست تنها بی تجربه اولین بچه 😥😥

منم ورم کرد و فشار خونم رفت بالا 

خیلی حالم خراب بود 

بنظرتون با این شرایط میشد به بچه شیر داد؟؟  که الان میگه تو عادتش دادی به شیشه 

و بچه ای با شبشه بخوره یعنی مادر مرده 😑😑

بگو تو ک مادرت نمرده چ پخی شدی اوسکووووووول

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگفتی از نظر ما مادری که نگران زندگی و رفاه بچه ش نباشه مرده وگرنه بچه شیر گاوم بخوره بزرگ میشه مهم تربیت وذات اون مادر که بچه شو بزرگ میکنه

از درد دل نمیترسم ولی از اسکرین شات بعدش چرا !!!!
2740

به شوهرت بگو سینه اتو بذار تو دهنش ببین شیر میاد اگرم امد گرمای بدن تو رو حس کنه .بگو وقتی شیرم  کنه بچه سیر نمیشه اعذابش بدم .فکر کن سینه ندارم پس شیر خشک برای چی درست کردن از طرفی اسی جون دوشیدن شیر غلطه سعی کن بذاری دهن بچه ات بمکه خود همین مک باعث زیاد شدن شیر میشه از طرفی بزن گوگل برای زیاد شدن شیر مادر چی خوبه بخوریم میاد بالا من تا اونجای که میدونم شاهدونه بو داده عالیه برای زیاد شدن شیر از طرفی از هیچکس توقعه کمک نخاه که فقط میان مشکل میندازن تو خونه ات

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

جریان مادرش هم این بود که 

من هنوز رو تخت بیمارستان بودم که از شهرستان بلند میشه میاد خونمون یعنی اومده برای کمک 

اما دست به سیاه و سپید نمیزد 

و انتظار داشت من که تازه از عمل  سزارین اومده بودم مهمون داری کنم و اشپزی و .....

بعد شوهرم پر کرده علیه من که چرا زنت خونه اش بهم ریخته اس و دخترهای شهرمون کاری و باری هستن و این زنت تنبله و.....

چرا زود پز نداره 

چرا اون نداره اینو نداره 

بعد خانم قهر کرد که خانمت برام احترام نمیذاره و با قهر رفت شهرستان 

خدا سرشاهده بخاطر مادرش شوهرم دیگه شوهر نشد 

چقد همو دوست داشتیم 

الان ازهم متنفریم 

چندبار رفتم قهر خونه بابام 

چون شوعرم همش قهر بود و دعوا میکرد و فوش میداد و بدوبیراه 

2706