2733
2739

من ۵ هفته و ۵ روز رفتم سونو فقط ساک حاملگی اونم خیلی کوچیک دیده شدهماتوم ۲۲ در ۶ داشتم و جنین دیده نشد نمیدونم دکتر گفت تیتر بتا بده اگه خیلی بالا بود میتونم بگم حاملگیه خوبی نیست چون بتا رفته بالا ولی ساک کوچیکه،اگر نه دوهفته دیگ دوباره سونو مینویسه برام،بتام ۴۲۷ بود،الان من با وجود خونریزی و لکه بینی خیلی امید دارم یجورایی مطمئنم نی نیم سالمه...شما این شرایط و داشتین؟

بله گلم من عین شرایط شمارو‌داشتم دخترمم الان دوماهشه و کنارمه🌺

واقعا؟من فقط شیاف پروژسترون صبح و شب میذارم و اسپرین میخورم و استراحتم،میشه بیشتر از وضعیتتون بگید؟شما هم از هفته ۶ لکه بینی داشتی؟خانومتون از اول بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله من این شرایط داشتم چون دلم میخواستم  سقط بشه نه دارو خوردم نه اهمیت دادم همشم کار سنگین کرد ...

ممنون عزیزم خدا براتون حفظ کنه،من خیلی دلم میخواد بچه سالم باشه چون پارسال هفته ۱۲ ی سقط فراموش شده داشتم تو هفته ۸ ایست قلبی کرده بود..

واقعا؟من فقط شیاف پروژسترون صبح و شب میذارم و اسپرین میخورم و استراحتم،میشه بیشتر از وضعیتتون بگید؟ش ...

تو ۵هفته ۵روز فقط ساک بود و بتامم حدود مال شما بود لکه بینی داشتم از هفته ششم که گفتن خون پشت جفت شیاف پروژسترون واژن مصرف میکردم و تا ده روزم لکه بینی داشتم که دیگه روز یازده دوازده قطع شد

منتها تاکید میکنم نزدیکی نداشته باش که تو این شرایط خیلی خطرناکه 

ممنون عزیزم خدا براتون حفظ کنه،من خیلی دلم میخواد بچه سالم باشه چون پارسال هفته ۱۲ ی سقط فراموش شده ...

ببین عزیزم بسپار به خودش اگه خدا بخاد هیچیش نمیشه من پنج گرم زعفرون تو یه روز میخوردم تی ار ایکس کار میکردم وزنه میزدم ساااالمع سالم دنیا اومد فقط خونسرد باش دوست من البته من دلیل اسرار به سقطم بچه اولم یکساله بود نمیخواستم

2740
ببین عزیزم بسپار به خودش اگه خدا بخاد هیچیش نمیشه من پنج گرم زعفرون تو یه روز میخوردم تی ار ایکس کار ...

سپردم ب خدا،شما خونریزی هم داشتین؟من خونریزی هم دارم کنم بیش بیشتراز لکه کمتر از پری 

تو ۵هفته ۵روز فقط ساک بود و بتامم حدود مال شما بود لکه بینی داشتم از هفته ششم که گفتن خون پشت جفت شی ...

من شیافمو مقعدی استفاده میکنم واژن بهتر جواب میده؟

برام دعا کنید خیلی دلم میخوادش.