2733
2734
خداروشکر دیروز سونو انجام دادم که از سه تا جنین ،دو تاش تشکیل شده بود و سالم بودن ،باز هم میگم خدایااااا هزار مرتبه شکرت،یک نگاهی هم به دوستای منتظرم بنداز
خدایا فقط تو رو دارم ،کمک کن نی نی هام سالم دنیا بیان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همیشه دوس داشتم یک روزی تو نی نی سایت تاپیک بزنم ،بگمممم منم مامان شدم ،اما چهار سال هر روز با ناراحتی تقریبا خواننده خاموش بودم تا اینکه الان اراده کردم و گفتم اگه قراره تاپیکی بزنم برای مامان شدنم باید برای دوستام باشه که همشون وقتی میبینن امیدوار بشن
alize اصلا اینجوری نگو ،تازه یکبار انتقال داشتی ،امیدت به خدا باشه ،من این انتظار کشیدم و میدونم چی میگی،فقط از دیروز دارم برای چشم انتظارها دعا میکنم ،دلم میخواد این قسمت ناباروری نی نی سایت کلا متروکه بشه ،همه مادر بشن
خوب یکبار دیگه شروع کن ،بدون استرس برو جلو ،امیدت به خدا و ائمه باشه من هر سه بار انتقالم فریز بود ،خداروشکر بار سوم هیستروسکوپی هم انجام دادم که مثبت شد
2706