2733
2734

اصلا با شوهرم سازش  نداریم از صبحه رفته مادر پدرشو پیگردونه انقدرر احساس تنهایی میکردم امروز زنگ زدم ب مامانم بگم بیام ی دوروز بمونم دارم دق میکمم گفت نیا

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

چرا گفت نيا؟ خب شايد ميگه زندگيت خراب نشه. خب ميرفتي با شوهرت و خانواده ش بيرون

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

خیلی  احساس تنهایی میکنم

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گفت نيا؟ خب شايد ميگه زندگيت خراب نشه. خب ميرفتي با شوهرت و خانواده ش بيرون

نه بابا چون هیچ کس نمیخاد اذیتش کنه بخاطر اون

2728
نه بابا چون هیچ کس نمیخاد اذیتش کنه بخاطر اون

بچه داري؟ شايد تحمل بچه نداره،

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...