2752
2734
عنوان

موهای فر

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 44 پست

موی فر باید حموم به حموم شونه کرد 

موی فر رو تو حالت خسک شونه کنی وز میشه و حالت فرش از بین میره

یه چند تا پیج مراقبت از موی فر هست خیلی چیزای کاربردی و خوب میگن دنبالش کنید 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد از حمام وقتی موهات خیسع سرم مو استفاده کن فورا شونش کن سرم مو نرمش میکنه نه موهات کنده میشه نه درد میاد وقتی میخای صافش کنی. البته سرم مو رنگ موهات و تغییر میده من موهام فهوه ای روشنه استفاده میکردم داشت رو به تیرگی میرفت قطع کردم . 

میشه دعا کنی بیماریم خوب شه؟ شاید خدا حرف تو رو شنید:)❤️🫂
ماسک جواب میده؟ میکم که خیسی شونه نکنم فر میشه دک اصلا نمیشه شونه کرد

اره اگه مارک خوب بگیری

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
من رنگ اینا نکردم تا حالا ولی نمیدونم چرا اینجوریه از یه طرف فرش خیلی خشگله دلم نمیاد کراتین کنم

نه کراتین احیا بکنی چون موهات وزه و خشک شکسته و اسیب دیده نرم میشه بدون اینکه فرش کم بشه

اصلا موی فر رو‌نباید شونه کرد قرار نیست شونه اش کنی ک‌میکی شونه نمیره توش

سلام

موی اینچنین فر کوتاهیش خوب نمیشه

بعداز خشک شدن اسپری موی فیروز برای کودک هست بخر بزن بعدشونه کن شونه کردنشو راحت میکنه

اگر برای یه مدت هزینه کنی میتونی روش احیا رو انجام بدی هم صاف و لخت میشه هم احیا میشه 

البته تا وقتی موهات رشد نکنه ماندگارِ اون قسمت که رشد میکنه فر هست بقیش صاف ولی هزینش بالاست