2752
2734
عنوان

بهترین تجربه های اصفهانی تون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1407438 بازدید | 20260 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسنا جان شوهر من پیش عباسی عمل کرد و خدا رو شکر سر 3 ماه هم که گفته بود نتیجه گرفتیم.........عباسی و حقیقت الان هر دو خوبن اما ما دکترمون که دکتر من بود(ویدا رضوی)دکتر عباسی رو بهمون معرفی کرد...........
یسنا نی نی پانی که جوابت و داده خانمی
بچه ها کاش یه تاپیک دیگه هم میزدیم در مورد تربیت بچه ها و شیوه های صحیح........آخه هممون یه جورای درگیریم دیگه......از اطلاعات هم استفاده کنیم....موافقا دستا بالااااااااااااااااااااا
اول خودم..........
2731
نی نی پانی عزیز ممنون که جواب دادی؟ شوهرت چند وقته عمل کرده؟ شوهر من همین الانم تعدادش خیلی خوبه شکل و حرکتش مشکل داره.........اگه این طوریه شاید برم رویان..............واریکوسلش گرید چند بوده؟ قبل از ازمایش حرکت و نرمالش چقدر بود؟
هانا جون من دوره ای توی مرکز تربیت معلم گذروندم با اساتید اموزش پرورش باورت نمیشه اگه بهت بگم چقدر چقدر زیاد تاکید میکردند به رویه اشتباه مدرسه امام محمد باقر......به نظرم منم اصلا نرو طرفش مگه اینکه بخوای یه حجت الاسلامی بانو مجتهده ای چیزی تحویل جامعه بدی دوستم ........