2733
2734
وای دکترت چقد خوب بود.اسمش چی بود؟فوق تخصص ریه بود؟دکترای ریه الکی ب آدم انگ آسم میچسبونن ک هرماه بک ...

خیلی خیلی عالی بود 

استاد بیمارستان شریعتی بود مطبشم نزدیک همون بیمارستان بود 

متاسفانه هم از دانشگاه بازنشست شده هم مطب نمیره دیگه 

الان کروناست میترسم ولی تصمیم داشتم برای مشکلم برم بیمارستان شریعتی گفتم شاید روش دانشجوهای اونجا هم با استادای جدید شبیه دکترم باشه

اره منم حس میکنم اکثرشون پولکین و خوشم نیومد اصلا 

هی میخوان بگن هر ماه بیا و الکی تست بده 

دکتر من میگفت وقتی دیر میای مطب خوشحال میشم که مشکلت حل شده و کمتر نیاز داری بیای دکتر ولی میگفت دکترای دیگه برنامه ریزی دارن واسه ویزیتاشون و پرونده رو نگاه کنن ببینن چرا دیر اومدی باهات دعوا میکنن که چرا نیومدی 

واقعا ادم با خدایی هست 

اسمش سید عبدالحمید مقدسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی عالی بود  استاد بیمارستان شریعتی بود مطبشم نزدیک همون بیمارستان بود  متاسفانه ...

دقیقادکتر من وقتی یک هفته دیرتر برم دعوام میکنه،مدام میگه تست بده،اولین تستی ک پیشش دادم گف آسم خفیف داری،بعد تست رو توی سایت نوبت فرستادم دکترای ریه گفتن تستت نرماله و آسم نداری،آخرین بار ک‌پیشش تست دادم قبلش انقد منو ترسونده بود تستم یکم بد درومد هی گف ای داد خیلی آسمت عود کرده و فلان و بهمان....بعد همون تستو برای سایت نوبت فرستادم گفتن مشکل خاصی ندارید،یک آلرژی خفیف

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی
من جات بودم حتما هم پی مشکل معدمو میگرفتم هم ریه رو  حتما پیش یه دکتر با دل و جرات برو که امپو ...

باید همینکارو کنم.برم پیش یه دکتر باتجربه.این خیلی پولکیه

2731
باید همینکارو کنم.برم پیش یه دکتر باتجربه.این خیلی پولکیه

عزیزم من مشکل تو رو داشتم و هم کهیر مزمن. سالها به اسم آلرژی از این کلینیک به اون کلینیک شدم و دوشیدنم و هزارجور تست و دارو روم امتحان شد اما دریغ از یه ذره بهبود. 

من پیشنهادم بهت این هست که حتما حتما اگه تهران هستی پیش یه روماتولوژی خوب برو. گاهی اسم ها در اثر مشکلات سیستم ایمنی به وجود میاد. مثلا در بعضی موارد eosinophils خون بالا میره و به ریه رسوب میکنه موجب اسم های مزمن میشه اسم بیماری اش هم gpa هست بعد یه دارویی تجویز میکنند به اسم mepolizumab که اون سلول های سیستم ایمنی رو هدف میگیره و نه عوارض زیادی داره و خیلی هم خوب جواب میده. اگه تهران هستی، پیش دکتر مسعود دهقانی آرانی 

برو و مشکلت رو مطرح کن. 

اینم بدون بیماری های روماتولوژی خیلی پیچیده و سخت هستن و مهم ترین مسئله اینه که دکتر ها سوادش رو ندارن. 

این شماره تلفنش 

02125015147

یکبار سرما خورذم سرفه هام ۳ ماه  طول کشید رفتم پیش این دکتر،کلی اسپره داد گف ماه بعد دوباره بیا ...

عزیزم درخواست دوستی میدم قبول کن بیا تو‌خصوصی بهت یه چیزایی رو بگم،منم تنکی نفس دارم الان بهترم،یه حرفایی هست اینجا نگم‌ بهتره،چند روز پیش همینجا گفتم یه سری بیشعور نفهم اونچه لیاقت خودشون بود بهم‌گفتن

2740
عزیزم درخواست دوستی میدم قبول کن بیا تو‌خصوصی بهت یه چیزایی رو بگم،منم تنکی نفس دارم الان بهترم،یه ح ...

چی شده گلم؟توروخدا تر راهکاری داری بگو

اگه دکترت خوب باشه گوشی بذاره روی ریه ت می فهمه که آسم داری یا تنگی نفست به خاطر معدته

هر دکتری نباید بری که بهت استرس اینطوری واردبشه

من زن داداشمم آسم داره الان 4 ساله میره کلینیک خورشید

میگه دکتراش بهترینن و هیچ جا تو این همه سال مثل اینجا پیدا نکرده بوده

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا