2733
2734

بچه ها از اول میگم ببینین کی اشتباه میکنه 

من ادم کم حرفیم یعنی کم حرف نیستم با کسی که باهاش حال نمیکنم کم حرف میزنم 

اوایل ازدواجمون من وقتی میرفتم خونه مادرشوهرم کم ظرف میشستم پدرشوهرم برگشت گفت من دوست ندارم عروسم اینجوری باشع ، گفتم خب باشهه یخاطر دل اون ظرفم میشورم 

یه روز ماه رمضون بود شوهرم میخواست بره سرکار من ناهار اونجا بودم پاشدم ظرف بشورم شوهرم به خواهرش گفت پاشو کمکش اون پانشد خود شوهرم اومد وایساد ظرف شستن من نذاشتم گفتم برو مادرشوهرم گفت برو تا شوهرت بره بعد بیا 

هیچی اقا ما رفتیم تو اتاق استراحت کنیم وقتی اومدیم دیدیم مامانش ظرفارو شسته 

عصر اونروز من اوموم خونمون و شوهرم زنگ زد 

گفت بابام گفته مگه هتله که میاد میخوره و میره تو اتاق 

من خیلی ناراحت شدم چون فقط اونروز نشستم اونم خودشون از بس گفتن

گفتم بیخیال عیب نداره هرچند که سر این موضوع اشک منو دراوردن 

بقیشو پست بعدی مینویسم از قبل تایپ کردم

بعد اون گذشت و گذشت

چند روز پیشا مادرشوهرم برگشت گفت بیشتر بشین پیش بابا باش حرف بزن گفتم چرا

گفت گفته عروسم اونجوری که میخواستم نشده

من هیچی نگفتم ولی به شدت ناراحت شدم

گفتم باشه رفتم پیشش نشستم شروع کردم حرف زدن که مدام سرش تو گوشی حتی خود مادرشوهرم گفت سرتو از تو اون گوشی بیار بیرون !!!

خلاصه گفتم ولشون کن

ببینین تو خونشون وقتی ناهار یا شام اونجام واسه ناهار ظرف اماده میکنم پهن میکنم سفره رو جمع میکنم  ظرف میشورم ، نمیخوام منتی رو سرم باشه

گاهی اوقات میرم پیش پدرشوهرم میشینم میگم باباجون چایی میخواین براتون بریزم

هی چرت و پرت میگم که نگن ساکته حرف نمیزنه

ولی متاسفانه مدام به شوهرم میگن حرف نمیزنه

دیروز ظهر نخود فرنگی گرفته بود پدرشوهرم بعد به من گفتن بیا پاک کن

بیشترین دعوای زنا سر طرف شستن و کارای خونس😂

یادمه زن داییم میگفت چرا عروسم کمکم نمیکنه.... پسرش گفت... پس کی اون روز استکانارو شست😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه روز قبل این که پدرشوهرم بگیره مامان خودم گرفته بود 

گفت بیا پاک کن 

گفتم مامان من چون ناخنم کاشته و بلند شده بخوام ناخن بندازم زیر پوسته نخودا درد میگیره زیر ناخنم 

گفت باشه 

و خونه پدرشوهرمم گفتم من تا حالا پاک نکردم 

بعد همون لحظه شوهرم اومد خونه بهش گفتن 😐

شوهرمم گفتم عشقم پاشو کمک کن 

منم بخاطر شوهرم پاشدم هرچند کع زیر ناخنام خیلی درد گرفت 

بعد همینو کردن یه بهونه 

صبح که پدرشوهرم میره شوهرمو برسونه سرکارش 

تا اونجا مخشو میخوره که چرا گفته ماک نمیکنم 

حالا شما بگین حق با منه که با همچین خانواده ای اخت نشم یا حق با اوناست؟

نوکر کرفتن یا عروس

2731
بیشترین دعوای زنا سر طرف شستن و کارای خونس😂 یادمه زن داییم میگفت چرا عروسم کمکم نمیکنه.... پسرش گف ...

حرف زوره اخه 

طرف میاد تو خونه تو 

خب یه وعدشو تو بشور یه وعدشو اون

چرا اخه سر یه ظرف شستن زندگی دوتا جوونو تلخ میکنن

بازم خداروشکر شوهرم پشت منه وگرنه بدبخت بودم من

شما لطف کن میان‌وعده برو که انتظاری ازت نره برای شست و شوی ظرف ها.

به اندازه هم سر بزن هفته ای یکبار کافیه. قرار نیست چون وقتت آزاده ۴ روز در هفته بری. زیاد که بری دیگه مهمون نیستی.

دیگه وقتی وعده ای میری طبیعیه اونا خرید کردن و پختن و انتظار دارن حالا شما بشوری.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

برای مشکلت امضای کاربری nilanillبخون مثل دختر همسایه مون مشکلت حل میشه و دعام کن خاهر

دعا و سرکتاب بدون هزینه نیازی نیست برای دعا گرفتن هزینه های هنگفتی کنید mit.r_a32com@ پیج اینستاش هست                                                     
2738