2737
2739

بچه ها من کلا ادم ساکتیم

زیاد حرف نمیزنم خونه مادر شوهرم که میام کلا کم حرم البته با خونواده خودم اینجوری نیستم خب با اونا راحتم 

بعد هی هر دفعه میشینن به شوهرم میگن نمیدونم همین که تو میری اخماشو میکنه تو هم و سرشو میکنه تو گوشی درصورتی که واقعا اینجوری نیست 

مثلا دیروز میخواستن برن پیاده روی با زن دایی شوهرم

گفتم توام بیا بریم 

من رفتم و ساکت بودم خب ادم داره پیاده روی میکنه دیگه چی بگه هی باید تند تند راه بره ، بعد تا شوهرمو دیدن یهو خواهر شوهرم رفت در گوشش گفت چشه 

بعدم اخر شب ما بیرون بودیم اومدیم خونه نزاشتن از راه برسیم ، تا من رفتم دستشویی شروع کردن به شوهرم غر زدن ، که اخماشو میکنه توهم و حرف نمیزنه ،نمیدونم عروس فلانی چطوره 

شوهرمم خدایی از من طرفداری میکرد 

میگفت اخه تو پیاده روی که حرف نمیزنن بعدم وقتی من نیستن حالش گرفتس وگرنه هیچوقت اخم نمیکنه 

دوباره همین چند دقیقه پیش شوهرم پا شد بره سرکار من یه لحظه خوابم برد که برم باش صبونه بخورم بعد که پاشدم برم مادرشوهرم نشسته بود پیشش داشت از من میگفت باز 

چیکار کنم اعصابمو خیلی بهم میریزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یکم بیشتر ارتباط کلامی بگیر

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2728

چون با خانواده خودت اينجوري نيستي

شوهرت حرفاشونو ميپذيره

مثلا ميبينه با خودش راه ميري حرف ميزني

يا توي خانواده خودت پر حرفي

وگرنه ناراحتي پيش نمياد

الان همه حس ميكنن توي خانواده شوهررت خودتو گرفتي

لطفا پیام خصوصی ندید! 

کمی اجتماعی تر باشی به جایی بر نمیخوره حتی اگع دوسشون نداری در ضمن اونا به  فکرتن که اینطوری میگن حتما فکر میکنن مریض شدی یا یه چیزیت شده که روت نمیشه بگی 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔
ب نظرم حساس شدی؟ یعنی همش دارن از شما حرف میزنن؟

نه عزیزم میشنوم حتی شوهرم دیشب اومد بخوابه گفت من میدونم وقتی من نیستم یخورده سختته ولی سعی کن لبخند بزنی همیشه گفتم من هیچوقت اخمام تو هم نبودا 

2740