2733
2734

سلام

تو بارداری قبلی از طریق نی نی سایت

کلی دوست و همراه پیدا کردم برا گذروندن دوران بارداری و الانم که بچه هامون 3ساله شونه، هنوز باهم در ارتباطیم 😍

دلم خواست برا بارداری دومم هم دوستای جدید پیدا کنم و روزها و ماه ها و انتطارها رو کنارهم بگذرونیم 😍

و من بستر خلقت یک انسانم...دستان خدا نقش میزند تورا در درون من.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم سوال داااارم

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷🤗دوست عزیز نینی سایتی، اگر چشمت به امضام خورد ممنون میشم برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی .....خدایاشکرت بعدازکلی سختی و5سال انتظار بلاخره در تاریخ 1401/12/1بی بی چک و آزمایش خون بارداریم مثبت شدومنم طعم شیرین مادری رومیچشم خدایا به تمام دوستان نی نی سایتم که مثل من در آرزوی فرزندهستن فرزندی صالح عطا کن هزاران هزار بار خدایاشکرت😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘

من ۷روزازموعدم گذشته ۳روزلکه بینی خیلی کمی داشتم قهوه ایی رنگ الانم کمردردخفیف دارم ی کوچولوبنظرتون باردارم

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷🤗دوست عزیز نینی سایتی، اگر چشمت به امضام خورد ممنون میشم برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی .....خدایاشکرت بعدازکلی سختی و5سال انتظار بلاخره در تاریخ 1401/12/1بی بی چک و آزمایش خون بارداریم مثبت شدومنم طعم شیرین مادری رومیچشم خدایا به تمام دوستان نی نی سایتم که مثل من در آرزوی فرزندهستن فرزندی صالح عطا کن هزاران هزار بار خدایاشکرت😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘
من ۸روز تا موعدم مونده ماه اول اقدامم دعا کن منم باردار باشم

عزیزم ایشالا که باردار میشی و همینجا خبرشو میدی.😍

عزیزم بارداری؟ ماه چندم اقدامت بود که باردار شدی

بله الحمدالله 😊 من ازونام که دستم خط بخوره باردار میشم 😅

اسی چند هفته ای؟  من 6 هفتمه یه دختر 4 ساله دارم

من تازه فهمیدم. میشم اول هفته ی پنجم. یهدختر یه ساله دارم 🤗