2733
2734

اره عالیه

خیلی بهتر از لباسایی هست که فامیلای درجه یک میپوسن و شبیه ملکه های چوسان قدیم میشنه

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍

قشنگه 

اولی 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عروسی فقط دامن بلند 😍😍😍😍 دلم عروسی خواست☹

دامن بلند تو عروسی؟😐

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
قد ۱۶۰ وزن ۵۴

پس بهت میاد یه کفش پاشنه بلند هم بپوش

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

در کل شیک نیست متناسب با جشن تالار نیست ولی برای دورهمی بد نیست..عکس رو از زوایای خوب و اندام متناسب گرفته الانم فصلش نیست 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بستگی به فرم اندامت و میکاپ مد نظرت  و اینکه نسبتتون چقدر نزدیکه بهم داره اگر دوره به قول دوستمون مناسبه ولی موها و میکاپتم در همین حد میخواد باشه برای عروسی مناسب نی در حد تولد کفایت میکنه